Rıza Kocaoğlu-Hazal Subaşı çiftinden romantik poz

Rıza Kocaoğlu, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Hazal Subaşı ile fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Çiftin aşk dolu paylaşımı takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

15 Ekim 2020, Perşembe 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu, bir süredir aşk yaşıyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, kural bozdu.

Sevgilisi Rıza Kocaoğlu ile aynı dizide boy gösteren Subaşı, geçtiğimiz haftalarda muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı.


Kocaoğlu, sevgilisi ile çekilen pozunu kalp emojisi ile sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.


Çiftin aşk dolu paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Sevgilisi Rıza Kocaoğlu ile aynı dizide boy gösteren Subaşı, geçtiğimiz haftalarda muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı.


'Çok denk gelmiyoruz'

'Çok denk gelmiyoruz'

Hazal Subaşı, "Herkes kendi karakterine odaklanmış oluyor ama birbirimize yardımcı oluyoruz. Farklı dizilerde olsak da birbirimize yardımcı olurduk. Çok fazla sahnemiz yok. Genel de aynı günler sete gitmiyoruz. Çc" şeklinde konuşmuştu.

Gazetecilerin "Rıza Bey'i kıskanıyor musunuz? Senaryo gereği olan yakınlaşmalar sizi rahatsız ediyor mu?" sorularına Subaşı, "Yok, olmuyor" cevabını vermişti. Ünlü oyuncu, evlilik sorularını ise "Şu an öyle bir düşüncemiz yok. İleride ne olur bilmiyorum" şeklinde yanıtlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İşte İlyas Salman'ın 45 yıllık eşi