Rızasıyla birlikte oldu, sonra tecavüz etti

Rızasıyla birlikte oldu, sonra tecavüz etti

Samsun'da 32 yaşındaki K.S, İstanbul'da oturan ve internette tanıştığı 33 yaşındaki S.K. adlı kadına tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı

20 Temmuz 2012, Cuma 15:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Canik ilçesinde meydana gelen olayda, iddiaya göre, pazarlamacılık yapan ve Bafra İlçesi’nde oturan K.S., yaklaşık 1 yıl önce İstanbul’da oturan ve Samsun’un Canik ilçesinde akrabaları bulunan evli S.K. ile sanal alemde tanışarak arkadaş oldu.

K.S. ve S.K., mesajlaşarak arkadaşlıklarını ilerletti ve ikilinin arasında duygusal yakınlık başladı. K.S., İstanbul’a giderek kadınla buluşup cinsel ilişkiye girdi.

S.K. da Samsun’daki yakınlarını ziyarete geldiğinde K.S. ile buluşarak onunla cinsel ilişkiye girdi. S.K., 3 gün önce Samsun’daki yakınlarını görmek için ziyarete geldiğinde K.S. ile buluşup Bafra ilçesine giderek ilişkilerini bitirmek istediğini söyledi.


Ancak K.S., evine götürdüğü kadına iddiaya göre tecavüz etti. Samsun’a dönen S.K., polise giderek K.S.’nin kendisine tecavüz ettiğini söyleyip şikayetçi oldu.

Şikayetin ardından polis, şüpheliyi dün yakalayıp gözaltına aldı. K.S., polisteki ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. K.S., "Biz bir yıl önce sanal alemde tanışarak arkadaş olduk. Evli olduğunu bana söylemedi. İstanbul’a gittiğimde, gerekse kendi Samsun’a geldiğinde rızasıyla iki kez birlikte olduk. Son gelişindeki birlikteliğimiz de rızasıyla oldu. Neden böyle iftira atıyor anlamadım" dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hakan ÇELİKBAŞ/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yer: Ankara! Kötü kokunun ardından vahşet çıktı