Rize Ticaret Borsası'na A Sınıfı Akreditasyon

Rize Ticaret Borsası'na A Sınıfı Akreditasyon

Rize Ticaret Borsası'na A Sınıfı Akreditasyon

27 Şubat 2019, Çarşamba 15:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Arzu ERBAŞ/RİZE(DHA)- RİZE Ticaret Borsası, düzenlenen törenle A Sınıfı Akreditasyon Belgesini aldı. Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, "Türkiye’nin A sınıfı sayılı borsalarından biri olarak bu hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan,  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Akreditasyon Kurul Başkanı Faik Yavuz’un katılımıyla Akreditasyon Sertifika Töreni düzenlendi. Törende Rize Ticaret Borsası, A Sınıfı Akreditasyon Belgesi aldı. Belge Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, Meclis Başkanı Resul Okumuş ve Genel Sekreteri İsmail Kocaman takdim edildi.

Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, 2012 yılında akredite olduklarını, A Sınıfı Borsa unvanıyla Rize’ye hizmet verdiklerini belirterek "Türkiye’nin A sınıfı sayılı Borsalarından biri olarak bu hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz. Destek veren üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rize'de, Cumhuriyet Bayramı coşkusu