Robbie'nin evlilik teklifi şakaymış

Robbie Williams'ın sözcüsü evlenme teklifinin gerçek değil şaka yollu yapıldığını açıkladı

29 Kasım 2009, Pazar 05:00
A A

2 YILDIR AŞK YAŞIYORLAR

İngiliz şarkıcı Robbie Williams, 2 yıldır birlikte olduğu Türk sevgilisi Ayda Field’a geçtiğimiz gün canlı radyo yayınında evlenme teklif etti. Robbie Willams, Avustralya’nın 2DayFM kanalında, sunucuların “Sydney, ünlülerin evlenme teklifi ettiği bir yer olarak bilinir. Bizimle paylaşmak istediğiniz bir haber var mı?” diye sorması üzerinde yanında oturan Ayda’ya döndü ve “Benimle evlenir misin?” dedi. Ayda Field ise “Evet” yanıtını verdi.

‘NİŞAN İÇİN HAZIRLANIYORLAR’

Ancak Robbie Williams’ın sözcüsü evlenme teklifinin gerçek değil şaka yollu yapıldığını açıkladı. Sözcü “Nişanlanmadılar. Bütün olup bitenler şov öncesi tasarlanmıştı” dedi. Bu arada Ayda Field’ın bu kurgudan ve ‘şaka’dan habersiz olduğu konuşuluyor. Robbie Willimas’ın annesi Jan Williams ise oğlunun sevgilisine yaptığı evlenme teklifinin gerçek olduğunu söyledi. Jan Williams oğlu ile müstakbel gelininin nişan hazırlıkları için alışveriş yaptığını anlattı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.