Robert Pattinson'lı Batman'e yeniden koronavirüs engeli

Robert Pattinson hayranlarının merakla beklediği The Batman filminin üzerindeki talihsizlikler bitmek bilmiyor. Daha önce pandemi yasakları ve Pattinson'ın koronavirüse yakalanması nedeniyle 2 kez durdurulan filmin çekimleri, bu kez de Robert Pattinson'ın dublörünün koronavirüs kapması nedeniyle durduruldu.

21 Şubat 2021, Pazar 15:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alacakaranlık serisinin yakışıklı vampiri Robert Pattinson'ı Batman olarak görmek en büyük hayallerimiz arasında. Ancak pandemi bu hayalin gerçekleşmesini bir süre daha engelleyecek gibi görünüyor.

Yönetmen koltuğunda Matt Reeves'in oturduğu The Batman filmi, koronavirüs ile son sürat mücadele ediyor.

The Batman filminin çekimlerinin henüz dörtte biri tamamlanmışken pandemi nedeniyle durdurulmuştu. Sonrasında yeni normale uygun olarak bir çekim planı yapılmış, bu kez de başrol oyuncusu Robert Pattinson koronavirüse yakalanmıştı. Böylelikle çekimler ikinci kez durdurulmuştu.

İngiliz oyuncunun iyileşmesinin ardından yeniden başlayan çekimler bu kez de Pattinson'ın dublörünün koronavirüse yakalanmasıyla durduruldu.

The Batman filminin vizyon tarifi 25 Haziran 2021'den 4 Mart 2022'ye ertelendi. Filmde Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Jayme Lawson, Andy Serkis ve Colin Farrell gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eski sevgiliden iddia: Shia LaBeouf role girmek için köpeklere vururdu