Ronaldinho: "Hayatım boyunca profesyonelliğin en üst seviyesinde yaşadım"

Paraguay'da ev hapsi cezasını çekmeye devam eden Brezilyalı efsane Ronaldinho ilk kez konuştu. Duygusal açıklamalar yapan Ronaldinho, hapse giriş sürecini de anlattı.

27 Nisan 2020, Pazartesi 12:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABC TV'nin Paraguay versiyonuna röportaj veren Ronaldinho hapis cezası aldığından beri ilk kez açıklama yapma fırsatı buldu. Ronaldinho'nun yaklaşık 3.5 ay daha cezası bulunuyor. Brezilyalı oyuncunun açıklamaları şöyle:

"Paraguay'a girişte belgelerimizin illegal olduğunu öğrenince çok şaşırdık. O andan itibaren bizim niyetimiz mahkeme ve devlet kurumlarıyla işbirliği yaparak bunu açıklığa kavuşturmaktı.

Hapse gireceğimi öğrendiğimde çok üzülmüştüm. Bu beni çok etkiledi. Olayların buralara geleceğini hiç tahmin edemezdim. Her zaman dua ediyorum bu işlerin bitmesi için. Biliyorum ki tanrı da böyle istiyor.
Hayatım boyunca profesyonel yaşamın en üst seviyesinde kalmaya çalıştım ve etrafımdaki insanları mutlu etmek için uğraştım.
Buradan çıkınca ilk yapacağım şey anneme sarılmak olacak. Annem Brezilya'daki Corona virüsü krizi sebebiyle çok zor zamanlar geçiriyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafa Cengiz'den Mesut Özil'e: Aslını reddeden birine 'evin oğlu' denmez