Ronaldinho'nun yattığı hapishanede futbol turnuvası yapılacak

Ronaldinho sahte pasaport nedeniyle Paraguay'da tutuklandıktan sonra 6 aylık hapis cezası almıştı. Ronaldinho'nun cezasını çektiği hapishane, diğer hapishanelerle yapılacak bir futbol turnuvasına ev sahipliği yapacak.

10 Mart 2020, Salı 15:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ronaldinho şu sıralar Paraguay'daki Asuncion hapishanesinde cezasını çekiyor. Sahte pasaport nedeniyle 6 aylık hapis cezası alan Brezilyalı efsane için ailesi tarafından ev hapsi talep edilmiş, fakat bu talep reddedilmişti.

Ronaldinho'nun hapisten ilk fotoğrafı basına sızdığında efsane oyuncunun her zamanki gibi koca dişleriyle gülümsediği ve keyfinin yerinde olduğu gözlemlenmişti.

Ronaldinho gittiği her yere neşesini ve futbolu da götürmeye devam ediyor. Ronaldinho'nun bulunduğu hapishane, bir futsal turnuvasına ev sahipliği yapacak.

Asuncion hapishanesinde her sene düzenlenen bu turnuvanın Ronaldinho'ya denk gelmesi ise "Acaba Ronaldinho da oynayacak mı?" sorusunu beraberinde getirdi.

Paraguaylı vekil Blas Vera, yaptığı açıklamada "Ronaldinho'nun oynamasını beklemiyoruz ama katılmasını çok isteriz" dedi.

Turnuva dahilinde 194 mahkum kendi aralarında 10'ar kişilik takımlara ayrılacak ve kendi aralarında oynayacaklar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ryan Babel'den Galatasaray paylaşımı