Ronaldo için birbirlerine düştüler!

Portekiz basını Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'le Portekizli oyuncunun en yakın kız arkadaşı olan Marisa Mendes arasında adı konulmamış bir rekabet ve kıskançlığın başladığını yazdı

09 Temmuz 2017, Pazar 10:00
A A

Ronaldo'nun 22 yaşındaki kız arkadaşı Georgina Rodriguez'le işler yolunda gidiyor. Oyuncunun menajeri Jorge Mendes'in kızı olan Marisa Mendes ile Ronaldo arasında uzun yıllardır devam eden iyi bir arkadaşlık olduğu da biliniyor.

Portekiz basını iki genç kızın sosyal medya hesaplarında karşılıklı bir rekabete girdiğini iddia ederken Georgina ve Marisa arasında kırgınlık olduğunu ve ikilinin birbirlerini kıskandığını yazdı.

Georgina, Marisa'yı sosyal medyada takip etmezken Marisa'nın aile üyelerini ise takip ediyor.

Marisa da Georgina'yı takip etmiyor. Marisa hesabında Ronaldo ile Georgina'nın beraber olduğu sadece iki fotoğraf paylaştığına da dikkat çekiliyor. 

İddiaya göre Marisa, Ronaldo'nun mahremiyetine saygı göstererek oyuncuyla daha az görüşüyor. Ancak iş nedeniyle mecburen ikili bazen bir araya geliyor.

Portekiz basını Georgina'nın Marisa ile Ronaldo arasında sürtüşme çıkararak ikilinin arkadaşlıklarını bitirmeye çalıştığı savunuldu. (Cnntürk)

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Portekiz basını Cristiano Ronaldo'nun kız arkadaşı Georgina Rodríguez’in beş aylık hamile olduğunu iddia etti.

Sadece birkaç hafta önce Portekiz gazeteleri Ronaldo’nun taşıyıcı anneden ikiz bebeklerinin dünyaya geldiğini öne sürmüştü.  

32 yaşındaki Portekizli futbolcunun sekiz aydır birlikte olduğu 22 yaşındaki Rodríguez ile yeni bebek heyecanı yaşadığı söylentisi, ikilinin bir klinikte görüldüğü iddiasının ardından geldi.  

Portekiz gazetesine konuşan bir kaynak, “Bir bebekleri olacağı için ikili çok mutlu. Herkes Georgina’yı çok seviyor ve bu ilişkiden dolayı çok memnun” sözlerini sarf etti.  

Ronaldo ve Rodríguez çifti, geçen ay Korsika Adası’nda tatil yaparken görüntülenmiş, Rodríguez’in belirginleşen karnı dikkat çekmişti.  

Real Madrid’li yıldız futbolcunun annesi Delores ise çiftin bebek beklediği iddialarını yalanlamıştı.  

Ronaldo’nun altı yaşında Cristiano Ronaldo Jr. adında bir oğlu bulunuyor. Futbolcu, bugüne dek oğlunun annesinin kim olduğunu açıklamadı.  

Marisa Mendes

Marisa Mendes

Real Madrid’in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, menajeri Jorge Mendes’in kızını işe aldı...

Aralarında aynı zamanda iyi bir arkadaşlık bulunan ikili, birlikte çalışacaklar...

‘Halkla İlişkiler Müdürü’ olarak çalışmaya başlayan Marisa Mendes’in tek görevi ise CR7’nin sosyal medya hesaplarını yönetmek olacak.

Portekizli süperstarı sosyal medyada toplamda 244 milyon kişi takip ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.