Ronaldo'nun gözyaşları!

İngiliz gazeteci Piers Morgan, Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'yla unutulmaz bir röportaj gerçekleştirdi. Ronaldo, henüz 20 yaşındayken kaybettiği babasından, annesinden, adının karıştığı tecavüz davasından ve sevgilisi Georgina'dan bahsetti.

16 Eylül 2019, Pazartesi 12:11
A A
"Ağlamayı ummuyordum"

"Ağlamayı ummuyordum"

Ronaldo'nun babası Jose Dinis Aveiro eski bir savaş gazisi bir bahçıvandı. Alkol sorunlarından ötürü 52 yaşında hayatını kaybetmeden önce Ronaldo ve diğer çocukları kötü bir ilişkisi vardı. Cristiano Ronaldo ITV'deki GMB programında Piers Morgan'a konuştu.

Duygusal bir havada geçen röportajda Ronaldo'ya Euro 2004 turnuvası öncesi babasına ait daha önce hiç görmediği bir röportaj izletildi. Gözyaşlarını tutamayan Ronaldo, "Videoyu daha önce hiç görmemiştim, inanılmaz. Röportajın daha eğlenceli olacağını düşünüyordum, ağlamayı beklemiyordum." dedi.

"Onu hiç tanımadım"

"Onu hiç tanımadım"

Ronaldo, babası öldüğünde sadece 20 yaşındaydı ve kariyerinin başındaydı. Bu durumu ise şu sözlerle açıklıyor, "Babamı hiçbir zaman yüzde yüz tanıyamadım. Devamlı sarhoştu. Aramızda normal bir iletişim yoktu bile. Oldukça zordu. Şu anda zirvede olduğumu, geldiğim yeri, kazandıklarımı göremedi. Annem, kardeşlerim, kız arkadaşım, hatta büyük oğlum bile gördü ama ne yazık ki o genç yaşta öldüğü için hiçbirine şahit olamadı"

"Tecavüz davası beni utandırıyor"

"Tecavüz davası beni utandırıyor"

Adının karıştığı tecavüz davasıyla ilgili olarak Ronaldo, "Bir gün kız arkadaşımla oturma odasında otururken bir habere denk geldik. Benim hakkımdaki haberlerle ilgili konuşuluyordu. Çocuklarımın merdivenden indiğini duyunca hemen kanalı değiştirdim çünkü utanç verici. Çok kötü hissettiriyor" dedi.

Kız arkadaşı Georgina ile bir gün evlenmeyi planladıklarını da açıklayan Ronaldo, "O çocuklarımın annesi ve hep yanımda. Ona tabii ki aşığım. Annem de evlendiğimi görmek istiyor. Bir gün kesinlikle evleneceğiz. Birbirimize kalplerimizi açmış durumdayız" cümlelerini sarf etti.

Sıradaki haber yükleniyor...