Roscoe isimli kedinin büyüteçli fotoğrafı internette viral oldu

Roscoe isimli kedinin lavoboda çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada kısa zamanda viral oldu. Hatta Twitter’da insanlar tarafından o kadar sevildi ki hayranları fenomen kedi Roscoe’nin mizahi çizimlerini paylaşmaya başladı.

24 Şubat 2020, Pazartesi 12:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Beğeni yağmuruna tutuldu

Beğeni yağmuruna tutuldu

Chicago'da yaşayan 24 yaşındaki bir doktora öğrencisi olan Katie B.'ye ait Roscoe isimli kedinin lavaboda çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada viral oldu. Sahibi Katie’nin işe gitmek için hazırlandığı sırada Roscoe’nin lavoboya yatıp makyaj aynasında verdiği poz Twitter’da birkaç gün içinde beğeni yağmuruna tutuldu. 

Aynadaki yansıması viral oldu

Aynadaki yansıması viral oldu

Roscoe’nin büyüteçli bir aynadaki yansımasını birçok kişi sanat eseri olarak değerlendirdi. Aslında Roscoe’nin hayat hikayesinin başladığı yer burası değil. 

'Beni güldürüyor'

'Beni güldürüyor'

Katie B. 2017’de sahiplendiği Roscoe’yi Gürcistan’dan Chicago’ya getirdi. Katie B., "Onu aldığımda yaklaşık 1 yaşındaydı ve oradaki en tatlı kediydi. Roscoe ile tanıştığımda onu evlat edinmem gerektiğini düşündüm. Roscoe’nin yüzünde her zaman beni sürekli güldüren bir görünümü var" diyor. 

Twitter’da yıldız haline geldi

Twitter’da yıldız haline geldi

Roscoe’yi sosyal medya fenomeni yapan fotoğraf ile ilgili olarak Katie B. Şunları söyledi:

 “İş için hazırlanırken aşağı bakıp Roscoe’nin büyüteçli aynadaki yansımasını gördüğümde gülmeye başladım. Çok komikti ve hemen bir fotoğraf çektim ve Snapchat'deki arkadaşlarıma gönderdim. Fotoğraf ayrıca Facebook'ta birkaç kedi grubunda yayınladı. Reddit ve Twitter'da viral hale geldi. Bunu Roscoe'nun 15 dakikalık şöhreti olduğunu düşündüm.”

Twitter’da yıldız haline gelen kedi Roscoe’nin birçok hayranı bulunuyor. Hayranlarının Roscoe üzerine yaptığı mizah ve çizimler sosyal medyada yer almaya devam ediyor.  

Sıradaki haber yükleniyor...
holder