Rosie Huntington-Whiteley güzellik sırlarını anlattı

Model ve oyuncu Rosie Huntington-Whiteley, güzelliği ile dikkat çekiyor. Rosie Huntington-Whiteley, katıldığı her davette yüz hatlarını belirginleştiren bir makyaj tercih ederek adeta objektifleri kendine hayran bırakıyor. Whiteley, güzelliğine dair bilinmeyenleri anlattı.

26 Şubat 2020, Çarşamba 11:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yüz hatları ve doğal güzelliğiyle herkesin sevgilisi haline gelen oyuncu ve model Rosie Huntington-Whiteley, Hollywood yıldızı Jason Statham ile birlikte. 8 yıldır birlikte olan çiftin bir de oğulları var. Hem anne hem de bir iş kadını olan Rosie Huntington-Whiteley, güzelliğinden ve formundan asla ödün vermiyor.

Katıldığı her davette kendine özgü bir makyaj stili seçen Rosie, yüz hatlarını ortaya çıkarmayı çok seviyor. Kusursuz fiziğini ön plana çıkaran kıyafetler tercih eden 31 yaşındaki modelin güzelliğinin ardındaki sırlar açığa çıktı. Rosie Huntington-Whiteley, tüm güzellik sırlarını Glamour dergisine açıkladı.

En sevdiği güzellik akımı

En sevdiği güzellik akımı

Her zaman bir kadının kaşlarına bakarım. Bence bu yüzünüzü gerçekten tanımlayan bir şey. Yaşadığım kaş felaketlerinden sonra kendi kaşlarımın bakımını ben yapıyorum. Onlara dokunmama izin verdiğim bir makyaj sanatçısı var ve bu Kate Lee. Onun dışında fazla cımbız kullanmıyorum.

'Keşke denemeseydim' dediği güzellik trendi

14 yaşımdayken anneme saçlarına gölge yapması için yalvarmıştım. Sanırım bu 90'ların sonu veya 2000'lerin başıydı. En sonunda onu ikna ettim ve boya aldık. Annem saçlarımı boyadı ve banyoya gidip yıkadığımda bir rakuna dönüştüğümü fark ettim. Saçımda kocaman şeritler vardı. Kendimi banyoda ağlarken hatırlıyorum.

Annemin neden beni kuaföre götürmediğini gerçekten anlamıyorum. 1 yıl boyunca saçımdaki yeşil- turuncu şeritlerin geçmesini bekledim. 14 ila 15 yaşları arasında neredeyse hiç fotoğrafım yok. Bu yüzden kimseye saç boyası seti almasını önermiyorum.

Her zaman uyguladığı güzellik kuralı

Her zaman uyguladığı güzellik kuralı

Yatmadan önce makyajımı çıkarıyorum ve komedojenik (gözenek tıkayan) olmayan cilt bakım ve makyaj ürünlerini kullanıyorum.

Saçımı en çok...

Saçımı en çok Christian Wood yaptığı zaman seviyorum. Son zamanlarda saçlarımı uzatıyorum. Olabildiğince sağlıklı tutmaya çalışıyorum çünkü oğlum doğduktan sonra saçım çok kırılgan oldu.Şu anda sadece sağlıklı, uzun, tatlı saçlara sahip olmak istiyorum. 

Saçı için ne kullanıyor?

Şampuanımı sürekli değiştiriyorum ama her zaman Christophe Robin markasına geri dönüyorum. Aloe veralı nemlendirici şampuanı ve saç kremini seviyorum. 

Güzellik ilhamı veren ülke

Güzellik ilhamı veren ülke

Bana en büyük güzellik ilhamı veren yer Los Angeles. Avrupa'da kadınlar görünüşleriyle daha deneysel ve cesurlar. Ama Los Angeles'ta güzellik sağlık ve fitness demek. Burada inanılmaz estetikçiler, doktorlar, makyaj sanatçıları ve stilistlerimiz var. Kopenhag gibi yerleri de seviyorum. Böyle yerlerde kadınlar çok havalı ve zarif.

Annesinden aldığı en iyi güzellik tavsiyesi

'Makyaj, sahip olduklarımızı saklamak değil, geliştirmekle ilgilidir.' Gençken, bunun ne anlama geldiğini düşündüğümü hatırlıyorum. Yaşlandıkça benim için farklı şeyler ifade ediyor. Sevmediğin bir şeyi maskelemek yerine sevdiğin şeyleri geliştir.

Issız bir adada mahsur kalsa yanına alacağı 3 ürün

Bir kapatıcı, renkli kaş jeli ve bir ruj çünkü onunla hem dudaklarımı hem yanaklarımı boyayabilirim.


Tırnaklarda hangi rengi seviyor?

Tırnaklarda hangi rengi seviyor?

Her seferinde tırnaklarımı aynı renge boyuyorum. Nude bir pembe. Manikürcüm en sıkıcı insan olduğumu düşünüyor. Çok çalışıyorum ve gün boyunca tarzımı ve kıyafetleri değiştiriyorum, sadece tırnaklarımın temiz görünmesini istiyorum.

Yüz bakımı yapıyor mu?

Kesinlikle yapıyorum. Kesinlikle. Biba de Sousa yaklaşık bir yıldır benim yüz bakımcım. Cildimi gerçekten değiştirdi ve tıkanıklıklarımda bana yardımcı oldu.

En çok etkilendiği kadın

Hourglass'ın kurucusu Carisa Janes. Uzun yıllardır onun hayranıyım. Kendisi sadece arkadaş değil aynı zamanda bir akıl hocası.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Biraz kötü kokabilir: Daha güçlü saçlar için kemik iliği maskesi