Ruh eşinizi bulduğunuzun 7 işareti

Birisi sizin ruh eşiniz olduğunda bağınız, adanmışlık ve karşılıklı anlayışınız bambaşka bir seviyededir. Peki, birisinin ruh eşiniz olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? İşte size birkaç ipucu...

11 Nisan 2018, Çarşamba 13:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1 Yanında nasıl göründüğünüzü umursamazsınız

1 Yanında nasıl göründüğünüzü umursamazsınız

Sizi en iyi halinizle de gördü, akşamda kalmayken, gripken, ya da kanepede uzanmışken de... Ama bu sizin umurunuzda değil. Tamamen kendiniz olmanın verdiği rahatlık, yanınızda ruh eşinizin olmasının getirisidir.

2 Her şey onunla paylaşınca anlamlı olur

2 Her şey onunla paylaşınca anlamlı olur

Terfi aldığınızda, üniversiteyi kazandığınızda ya da harika bir espiri duyduğunuzda bunları ruh eşinize anlatmadığınız sürece anlamlı gelmez. Bir şey ancak birlikte güldüğünüzde, ağladığınızda ya da sinirlendiğinizde gerçek olur.

3 Daima arkanızdadır

3 Daima arkanızdadır

Eğer biri sizinle uğraşıyorsa, ikinizle de uğraşıyor demektir. Kural budur. Bu kişinin otomatikman yanınızda olmadığı bir durum söz konusu değildir. Haklı olmanıza gerek yok. O, sizin takım arkadaşınız ve ne olursa olsun arkanızı kollaması gerekiyor.

4 Yanlışlarınızı görür

4 Yanlışlarınızı görür

Ruh eşiniz arkanızı kollamayı bitirdiğinde, eğer gerekliyse uyarısını da yapar. Dünyanın geri kalanının önünde birlik olmak ile özelde birbirinize hiç sesinizi çıkarmamak arasında keskin bir denge vardır. Sizi sever, sizi iyi tanır ve birbirinize güvenirsiniz. Dolayısıyla yanlış yere saptığınızda ruh eşiniz bunu gözleriniz önüne serer. Siz de bunu sevgi ile yaptığını bilirsiniz.

5 Mahremiyetinize saygı duyar

5 Mahremiyetinize saygı duyar

Mahremiyet, her zaman sır tutmak ya da bir şeyleri paylaşmaktan korkmak değildir. Genelde bir şey hakkında nasıl hissettiğinizi çözebilmek için alan yaratmakla ilgilidir ki, paylaşmaya karar verdiğinizde ne söylemek istediğinizi bilebilirsiniz. Bunu yapabilmek herkes için farklı sürede gerçekleşir. Gerçekten ruh eşiniz olan bir insan buna saygı duyar ve sizi istediğinizden daha fazlasını paylaşmanız için asla zorlamaz. Yalnızca gözünüzdeki önemlerini geçerli kılmak adına her bir düşüncenize erişim hakkına sahip olmaya ihtiyaç duymazlar.

6 Üzüntünüzü saklayamazsınız

6 Üzüntünüzü saklayamazsınız

Dünyanın geri kalanına iyi görünebilirsiniz. Ancak ruh eşiniz tavrınızdaki en ufak bir değişimi bile anında anlayabilir. Mesajlarına verdiğiniz değişik cevaplar gibi başkalarına görünür olmayan küçücük bir şeyi bile kolayca yakalayabilirler.

7 Hissedersiniz

7 Hissedersiniz

Bir insanın ruh eşiniz olduğunu gösteren işaretlerin kimisi tarif edilebilir. Diğerleri ise o kadar manevi değerler ki kelimelerle ifade edilmesi imkânsıza yakındır. Yalnızca bir histir. Birbirinizi anlarsınız. İyi bir açıklama ya da mantıklı bir sebep olmaksızın, ikinizde de var olan ve aynı olan bir tür histir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Egzersizden önce asla yapmamamız gereken 7 şey