Rules of Survival piyasayı kasıp kavuracak

Rules of Survival piyasayı kasıp kavuracak

“Bu bir oyun değil. Hayatta kalmanın kurallarını sen yazmalısın” diyorlar. İşte karşınızda Rules of Survival

23 Kasım 2017, Perşembe 09:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Playerunknown’s Battlegrounds ya da kısaltılmış olarak PUBG, şu an oyun tarihine adını altın harflerle yazdırmakla meşgul. Zira her gün milyonlarca oyuncu, onlarca saatini bu oyunu oynayarak geçiriyor.

Tabii oyunun gelişim süreci devam ediyor ve oyuna kısa aralıklarla birçok güncelleme geliyor. Peki bu tipte bir oyunu mobil telefonunuzda oynamak ister miydiniz? Cevabınız evet ise, size PUBG benzeri bir oyun olan Rules of Survival’i sunuyoruz.

Rules of Survival’de büyük bir adaya paraşütle iniş yapıyor ve sonrasında yüzden fazla oyuncuyla mücadele ediyorsunuz. Oyunun aynı anda 120 oyuncuya kadar sınırı var ve tahmin edeceğiniz üzere haritada hayatta kalmayı başaran en son kişi olmak için mücadele ediyorsunuz. Etrafı gezerek çeşitli araç ve silahlar bulabilir, uzun yolları araba kullanarak daha kısa hale getirebilirsiniz. Evet evet, PUBG’nin mobili denebilir.
Rules of Survival, Android ve iOS için şu an ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Tabii oyun içi satın alma sistemi olduğunu da söyleyelim.

1000 TL altı fiyata alınabilecek en iyi akıllı telefonlar

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER NASA, Mars'ta görüntülenen buzlu kum tepelerinin fotoğraflarını paylaştı