Rus kraliçeden boşanmıştı: Bomba iddia!

Malezya Kralı 5. Muhammed ve Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina hakkında yeni iddia gündeme bomba gibi düştü.

22 Temmuz 2019, Pazartesi 16:39 Son Güncelleme:
A A

Malezya Kralı 5. Muhammed ile evlenen Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina din değiştirerek Müslüman olmuştu, Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed de evliliğin ardından tahttan feragat etmişti.

27 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina, Kasım 2018'de 49 yaşındaki Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ile Rusya'nın başkenti Moskova'da evlenmişti.

Kasım 2018'de Rusya'nın başkenti Moskova'da evlenen ve 21 Mayıs tarihinde erkek çocuğu sahibi olan 49 yaşındaki Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ve 27 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nın geçtiğimiz günlerde boşandığı ortaya çıktı.

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'in avukatından yapılan yeni açıklamada, 2 aylık olan çocuğun Malezya Kralı'ndan olmayabileceğine dair mesajlar verildi.

Straits Times'a konuşan ve boşanma haberlerini doğrulayan avukat, çocuğun Kral'dan olduğuna dair objektif bir kanıtın olmadığını söyledi.


Avukatın açıklamalarının aksine Oksana Voevodina Moskova'da kaldığı evden bugün yeni fotoğraflar paylaştı ve, "Oğlumun damarlarından Malezya Kanı aktığı için gurur duyuyorum. Onu aşkına layık olacak şekilde büyütmek için her şeyi yapacağım" dedi fakat Kral ile ilgili yorumda bulunmadı.


İkilinin boşanma sebebinin, 27 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nın daha önce katıldığı bir televizyon programında bir yarışmacıyla cinsel ilişkiye girdiği görüntülerin tekrar servis edilmesi sonucu gerçekleştiği öne sürülmüştü.

Malezya basınında yer alan haberlere göre çift Şeriat kuralları çerçevesinde boşandı.

Basına sızan 22 Haziran tarihli boşanma belgesinde Oksana Voevodina yeinden kızlık soyadı olan Gorbatenko'yu almıştı.


Oksana Voevodina'nın sosyal medya hesabında boşanmaya dair herhangi bir detay bulunmuyor.

Sıradaki haber yükleniyor...