Rus model Maria Liman isyan etti: Cinsel hayatımız bitti

Rus model Maria Liman, koronavirüs karantinalarına isyan etti. 'Cinsel hayatımız bitti' diyen model, daha önce izolasyonda kendisine eşlik edecek bir partner aradığını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

24 Mart 2021, Çarşamba 11:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rus model Maria Liman, koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan karantinalara isyan etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda karantinaların aşırı olduğunu, bu yüzden randevularını iptal etmek zorunda kaldığını ve cinsel hayatının durma noktasına geldiğini söyledi.

26 yaşındaki Maria Liman, 2018 Dünya Kupası'nda memleketi Rusya'yı destekleyen paylaşımları sayesinde ün kazanmıştı. Londra'da yaşayan model, mevcut koronavirüs kısıtlamalarından duyduğu memnuniyetsizliği dile getirerek, salgın esnasında çok zorlandığını söyledi. Takipçileriyle Instagram üzerinden dertleşen model şunları söyledi:


'TOPUKLULARLA NASIL YÜRÜYECEĞİMİ UNUTTUM'

'TOPUKLULARLA NASIL YÜRÜYECEĞİMİ UNUTTUM'

"Ben de alışverişe gitmek istiyorum, yeni elbiselere ihtiyacım var ve topuklarla nasıl yürüyeceğimi çoktan unuttum."

2018 Dünya Kupası'nda verdiği cesur pozlarla adını duyuran ve 'en çekici taraftar' seçilen Rus model Maria Liman, geçtiğimiz aylarda koronavirüs nedeniyle ilginç bir paylaşımda bulunmuştu. Liman, sosyal izolasyonunda kendisine 3 ay eşlik edecek birini aradığını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Saba Tümer: Herkesin anne olmasına gerek yok