Ruslardan lazer klavyeli Galaxy S4...

YouTube'da ortaya çıkan bu "acayip" Galaxy S4, sizce gerçeğe dönüşebilir mi?

29 Aralık 2012, Cumartesi 11:00
A A

Samsung'un henüz resmi olarak duyurulmamasına rağmen çok konuşulan cebi Galaxy S4 ile muhtemelen önümüzdeki sene ortalarına doğru tanışacağız.

Galaxy S4'ten beklenenler, bir zamanlar iPhone 5'den beklenenler kadar yüksek. Öyle ki S4'ün bükülebilir bir cep olacağını veya bir "lazer klavye" ile geleceğini hayal edenler var. Rusya'dan bir grup kullanıcının aklından geçen Galaxy S4 ise çok ince, lazer klavye istasyonlu bir cihaz. 2013'de muhtemelen Rusların hayal ettiği gibi bir S4 ile karşılaşmayacağız, ancak yine de bu konsept videosunun izlenmeye değer olduğunu düşünüyoruz.

Samsung'un bir sonraki amiral gemisi olacağı düşünülen Galaxy S4'ün dört çekirdekli, 13MP kamera, 1080p ekran gibi işlevlere sahip bir telefon olması bekleniyor. Ancak şimdiye dek telefon hakkında ortaya çıkan kesin bir bilgi yok.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.