Ryan Babel: Dürüstçe duygularımı söylersem ceza alırım

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Ryan Babel, antrenmanda basın mensuplarının sorularına yanıt verdi. Hollandalı yıldız VAR kararı ile ilgili olarak 'Dürüstçe duygularımı söylersem ceza alırım. Doğru gözlerle maçı seyrederseniz bir şey anlayabilirsiniz. Onun için hakemlerle ilgili yorum yapmak istemiyorum' dedi.

08 Nisan 2021, Perşembe 12:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Ryan Babel gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan antrenman öncesi konuşan Hollandalı oyuncu, "Yapmamız gereken önümüzdeki maçlarımıza bakmak. Bütün maçları kazanmak zorundayız. Biz bu durumları daha önce yaşadık. Futbolda her şey olabilir. Artık hata yapma lüksümüz yok. Yenilgiler bizim için uyandırma telefonu oldu. Herkese olan güvenim sonsuz.

Bundan sonra hiç maç kaybetmeden sonuna kadar devam etmek. Kazanmanız zor olan maçı kazanabiliyorsun, kolay olanı kaybedebiliyorsunuz. Benim için her maç aynı ciddiyette. Herkes herkesten puan alabiliyor. Lig her sonuca açık. Sonuna kadar bu mücadeleyi devam ettireceğiz" dedi.


Babel VAR kararlarıyla ilgili olarak "Dürüstçe duygularımı söylersem ceza alırım. Doğru gözlerle maçı seyrederseniz bir şey anlayabilirsiniz. Hakemlerle ilgili yorum yapmak istemiyorum. Aynı şampiyon olduğumuz ruhla, inançla devam edeceğiz. Bu takım bunu daha önce başardı tekrar başarabilir" yorumunu yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'ye Dimitris Pelkas için dev teklif