Saadet Partisinden 'bayramda tüm köprüler ücretsiz olsun' talebi

Saadet Partisinden 'bayramda tüm köprüler ücretsiz olsun' talebi

Saadet Partisi, bayram süresince 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve otoban geçişleri gibi Yavuz Sultan Selim, Osmangazi köprüleri ile Avrasya Tüneli'nin de ücretsiz olmasını istedi

23 Haziran 2017, Cuma 13:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, yazılı açıklamasında, Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi köprüleri ile Avrasya Tüneli’nin bayram süresince ücretsiz geçiş uygulamasının dışında tutulmaması gerektiğini kaydetti.
 

"AVRASYA TÜNELİ, YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ VE OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ..."


Milletin imkanlarıyla yapılan yatırımlarda millete ayrımcılık yapılamayacağını dile getiren Birol Aydın, şunları kaydetti:

"Birinden ücretsiz geçebilirsin ama diğerinden geçemezsin denilemez. Ayrıca temel kuraldır. Bir şeyin sayısı arttıkça fiyatının ucuzlaması lazım ama İstanbul’da köprü sayısı artıkça fiyatı pahalılaşıyor. Şu anda dünyanın en pahalı geçiş ücretine sahip ülkeleri arasında ilk sıralardayız. Kamu yatırımı demek vatandaşa en iyi hizmeti mümkünse ücretsiz, değilse bile en ucuza sunmak demektir. Milletimiz de bunu bekliyor. Yetkililerin Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi köprü geçişlerini bayram süresince ücretsiz yapmalarını umut ediyoruz." dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER THY, 554 uçuşla Avrupa'daki liderliğini sürdürdü