Saba Tümer'in bikinili pozuna Survivor Mert'ten yorum: Acılara yürüyorum korkmuyorum

Uzun bir süredir tatil yapan Saba Tümer, siyah bikinili fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Tümer'in paylaşımına ilk yorum ise kısa bir süre önce tanıştığı ve övgüler yağdırdığı Survivor Mert'ten geldi.

18 Ekim 2020, Pazar 15:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sunucu Saba Tümer pandeminin büyük bir kısmını evinde geçirmiş ve ardından da tatil için yola koyulmuştu. Uzun bir süredir tatilde olan Saba Tümer yazı bitirmiyor.

Tümer paylaştığı bikinili pozuyla hayranlarından beğeni topladı. Saba Tümer'in "yaz hiç bitmez" notuyla paylaştığı poza Suvivor yarışmacısı Mert Öcal tepkisiz kalmadı.

Mert Öcal, Tümer'in paylaşımına, "Acılara yürüyorum korkmuyorum" diye yorum yaptı. Ünlü sunucunun fotoğrafının altına Öcal'ın fanları da yorum yağdırdı. Öcal ve Tümer, daha önce Acun Ilıcalı aracılığıyla bir araya gelmiş ve Tümer yakışıklı yarışmacıya hayranlığını dile getirmişti. Saba Tümer kendisine sorulan "Mert Öcal hakkında ne düşünüyorsun, Mert'e yazık oldu diyorlar" sorusuna verdiği yanıtla çok konuşulmuştu.

Tümer, "Çok doğru çünkü çok erken elendi; bu kadar güzelliği daha fazla görebilirdik orada. Ben Mert'in orada olduğu bilseydim ben da katılırdım yarışmaya..." demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'in mutluluğu yüzlerine yansıdı