Sabah Şekerleri programıyla tanınan Melike Öcalan balkon pozuyla hayran bıraktı

Adını Vatan Şaşmaz ile sunduğu Sabah Şekerleri ile duyuran sunucu Melike Öcalan, evinin balkonunda verdiği pozla dikkat çekti. 40 yaşındaki sunucu yıllara meydan okuyan güzelliği ile büyüledi.

21 Mayıs 2020, Perşembe 13:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönem Sabah Şekerleri programını sunan Melike Öcalan yıllara meydan okuyan güzelliğiyle sosyal medyanın dikkat çeken isimlerinden oldu.

Corona virüs salgınından dolayı önlem amaçlı kendini evinde karantinaya alan ünlü sunucu, sosyal medya hesabından bol bol paylaşım yapıyor.

Sabah kuşağının şekerlerinden Melike Öcalan, şu an 40 yaşında. Yıllara meydan okuyan güzelliği ile hayran bırakan ünlü sunucu son olarak beyaz elbisesi ile dergi okurken çekildiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.

Melike Öcalan'ın Instagram'da 21 bin takipçisi var.

Melike Öcalan kimdir?

Melike Öcalan kimdir?

Melike Öcalan, 19 Kasım 1979 tarihinde Arnavut bir anne ve Boşnak bir babanın iki çocuğundan biri olarak İstanbul'da doğdu. Babası Muammer Öcalan dönemin önemli organizatörlerinden biriydi. 3 yaşında iken Yurdaer Doğulu Sanat Merkezi'nde bale eğitimine başladı. Bu sırada gelen teklif ile Evin yağı reklamında oynadı.

Öcalan, 1989'da henüz 10 yaşındayken kameralarla tanışmış, reklam filminde oynadığı 'Sütçü Kız' karakteriyle şöhrete kavuşmuştu.

Televizyonda 90'larda uzun süre Vatan Şaşmaz ile beraber "Sabah Şekerleri" programını sundular. Sabah Şekerleri ile yıldızı parlayan Melike Öcalan daha sonra birçok dizi ve filmlerde rol aldı.

Melike Öcalan, 1997 yılında şarkıcı Suat Suna ile evlendi. Mart 2008 ayında boşandı. Güzelliği ile yıllara meydan okuyan Melike Öcalan uzun süredir ekranlardan uzak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Funda Hayırlıoğlu sokağa çıkma izninde felçli köpeğini bebek arabasında gezdirdi