Sabah yalanladı akşam öpüştü

Gonca Vuslateri ve Mehmet Turgut, aşkla ilgili sorulara “Ne aşkı, biz çok iyi arkadaşız” yanıtını verdikten birkaç saat sonra böyle görüntülendi

27 Eylül 2013, Cuma 10:24
A A

Kanal D’deki ‘Yalan Dünya’nın ‘VasfiyeTeyze’si Gonca Vuslateri ile fotoğrafçıMehmet Turgut 2011’de fırtınalı bir aşkyaşamıştı.

Sevgililer 2012 yazındaayrıldı. Geçen hafta sonu Asmalımescit’tegörüntülenen çift “Aşk bitti, ama iyiarkadaşız” dedi. Gonca Vuslateri dahasonra şunları söyledi: “Biz birbirimizingüzeliyiz. Mehmet’i iyi ki sevmişim.O elinin içinde uyumak istediğim biradam. O benim değerlim.”Gonca Vuslateri’nin bu şiirsel sözlerieski aşkı bir anda ateşledi.Öpücüklere boğdu

Gonca Vuslateri ile Mehmet Turgutönceki akşam Dolmabahçe, KüçükçiftlikPark’taki Sezen Aksu konserindegörüntülendi.

Konseri kucak kucağaizlediler. Mehmet Turgut, GoncaVuslateri’yi öpücüklere boğdu. OysakiGonca Vuslateri o gecenin sabahındaNişantaşı’nda habercilere şöyle demişti:“Mehmet arkadaşım. Aşk yok! Biziyanlış anladınız.”

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.