Sabri ve Yağmur Sarıoğlu çifti, oğullarının yüzünü ilk kez gösterdi

Üçüncü kez anne olan pilot Yağmur Sarıoğlu, oğlu Saran'ın yüzünü ilk kez gösterdi. Ailece çekilen karelerini sosyal medya hesabından, "Kızlar; duydum ki oğluşumu merak etmişsiniz" notuyla yayınlayan Sarıoğlu, takipçilerine, "Kime benziyor?" sorusunu da yöneltti.

14 Ocak 2021, Perşembe 17:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2010 yılında futbolcu Sabri Sarıoğlu ile evlenen pilot Yağmur Yılmaz, yaklaşık dört ay önce tekrar anne olmanın heyecanını yaşadı. Sarp, Sare ve Saran adında üç çocuğu olan Sarıoğlu, oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi.


Kızı Sare'nin 3. yaş günü için bir doğum günü partisi organize eden çift, kutlamadan kareleri sosyal medya hesabından yayınladı. Saran'ı ilk kez takipçileriyle paylaşan Yağmur Sarıoğlu, ailece çekilen bu karelerine, "Kızlar; duydum ki oğluşumu merak etmişsiniz... Canım kızım, prensesim... İyi ki doğdun" notunu düştü.

Sarıoğlu, oğlu ile bu pozunu ise, "Sarıoğlu'm Saran... Klişe soruyu sorayım; kime benziyor?" notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Takipçileri Sarıoğlu'nun gönderilerine "İkinize de çok benziyor" şeklinde yorumlar yaptı.

Yağmur Sarıoğlu'nun doğum kilolarını vererek, eski formuna kavuştuğu da dikkatlerden kaçmadı. 

Daha önceki hamilelik döneminde yaklaşık 20 kilo aldığını söyleyen Sarıoğlu, "14 kilo aldım. 9 ayı tamamlayınca 20’yi buluyorum. Geri vermem çok zor olmuyor, birkaç ay içeresinde eski kiloma kavuşurum" şeklinde konuşmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuğba Ekinci'nin yeni sevgilisi Berk Fenercioğlu'nu sonunda gördük