Sabriye Şengül kimdir? (Ünlüler takımı)

Survivor ünlüler takımında yer alan Sabriye Şengül son iki haftadır eleme adayı olarak ünlüler takımının günah keçisi olarak dikkatleri üzerine çekti. Duygusal bir kişiliğe sahip olan Sabriye Şengül adada en fazla Adem Kılıççı ile anlaşıyor. Peki Sabriye Şengül kimdir?

A A
Sabriye Şengül kimdir? (Ünlüler takımı)
Survivor 2017'de ünlüler takımında yer alan Sabriye Şengül yarışmalarda üst düzey performans gösteremediği ve adada huzuru bozan isim olarak son iki haftadır eleme konseyinde aday olarak çıkıyor. İki haftadır elenmekten kurtulan Sabriye Şengül ünlüler adasında en fazla meslektaşı Adem Kılıççı ile anlaşıyor. Peki Sabriye Şengül kimdir?


SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?


Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi.

Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hülya Avşar Zehra'nın hasretine dayanamadı