Sacha Boey ilk yarıyı kapattı! Günde 8 saat tedavi görüyor

Galatasaray'ın düşük beklentilerle transfer ettiği ancak sürpriz yumurta gibi bir transfer olan Sacha Boey'nin tadı damakta kaldı. 21 yaşındaki sağ bek herkesi büyüleyen performansını sadece 7 maç gösterdi ve sonra sakatlandı. 3 aydır sahalardan uzak olan Boey'nin ilk yarıyı kapattığı öğrenildi.

01 Aralık 2021, Çarşamba 11:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray Sacha Boey'ye yanıyor. Sakatlandığı ilk dönemde rahatsızlığı standart bir uyluk-kas gerilmesi sakatlığı olarak tahmin edilirken Boey tam 3 aydır ortalarda yok.

Galatasaray formasını 7 kez giyen Fransız oyuncu, geride kalan süreçte 15 maç kaçırdı ve kaçırmaya da devam edecek.

Doktorlar net tarih vermedi

Doktorlar net tarih vermedi

Uyluğundaki sorun nedeniyle ilk yarıyı kapattığı öğrenilen Boey için Galatasaray sağlık heyetinden net bir açıklama gelmedi. Son olarak doktor heyetinin lideri Yener İnce, "Oyuncunun daha sağlıklı dönmesini sağlamak adına belli bir zamana ihtiyacımız var" demiş ancak tarih verememişti.

"Hızıyla oynayan bir oyuncu"

"Hızıyla oynayan bir oyuncu"

İnce, "Sacha çok yüksek hızlarda koşan ve hızıyla oynayan bir oyuncu. Onun gibi çok yüksek patlayıcı kuvveti olup da çok hızlı koşan oyuncularda belli bir zaman vermek çok daha zor. Çünkü bu oyuncular ligin çok üstünde ortalama hızlara çıkıyorlar" demişti. 

8 saat tedavi görüyor

8 saat tedavi görüyor

Ayrıca Fransa’da bulunan Boey'ye günde yaklaşık 8 saatlik tedavi programı uygulandığı ifade edildi. Rennes kulübünden 1 milyon 150 bin Euro karşılığında transfer edilen Boey'nin ne durumda döneceği merak konusu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrfan Can Kahveci büyük ceza alabilir! En ağır maddeden sevk edildi