Sacha Boey'nin dönüş tarihi belli oldu

Galatasaray'da sezona fırtına gibi başlayan Sacha Boey 3 aydır sakat. Tedavisine Fransa'da devam eden Boey'nin dönüş tarihi belli oldu.

25 Kasım 2021, Perşembe 12:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah gazetesinden Mehmet Özcan, A Spor'da yaptığı açıklamada Sacha Boey'nin dönüş tarihini verdi. Özcan, "Boey 2 hafta daha tedavisine devam edecek. Aralık ayında takıma dönecek" dedi.

Eylülün başından beri yok

Eylülün başından beri yok

Boey, eylül ayının başında geçirdiği sakatlığın ardından 30 Eylül'de oynanan Marsilya maçına tam iyileşmeden çıkınca tekrar sakatlanmıştı. O tarihten beri sakat olan oyuncu, yaklaşık 3 aylık sakatlığının ardından sahalara dönecek.

"Her gün çalışıyorum"

"Her gün çalışıyorum"

Boey yaptığı son açıklamada, "Sevgili taraftarlar, sizlere şu anki durumumu ve sahadaki eksikliğimi anlatmak için yazıyorum... Bildiğiniz gibi sakatlığım, takımda olmamı ve Galatasaray'ın renklerini gururla savunmamı engelliyor. Benim için kolay bir zaman değil ama bu durumdan da bir tecrübe ediniyorum. Mümkün olan en kısa sürede geri dönmek için her gün çok çalışıyorum. Aklımda tek bir hedef var; hepinizin önünde sahalara geri dönmek ve takımın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zamalek Mostafa Mohamed konusunu yokuşa sürüyor! 'Sözleşme geçersiz'