Saçlarınızı çabucak uzatmayı kendine görev bilmiş 8 şampuan

Saçlarını uzatmak isteyenler hem saç uzatan doğal çözümlerle hem de bulabildikleri tüm saç uzatma ürünleriyle bu saç uzatma sürecini desteklemeye çalışıyor. Biz de bu çabayı gördükçe onlara saç uzatan şampuanları sıralamayı borç bildik :) Saçlarınızı yıkarken onları uzatmaya da katkıda bulunmanız için içlerinden bütçenize uygun bir tanesini seçin ve değişimi görmeye başlayın.

25 Ekim 2020, Pazar 16:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
OGX - Biotin & Collagen şampuan

OGX - Biotin & Collagen şampuan

İçinde Vitamin B7, biotin, kolajen ve hidrolize buğday proteinleri içeren bu şampuanı kesinlikle duymuşsunuzdur. İndirim dönemlerinde yakaladığınızda size 1 yıl yetecek kadarını uygun bir fiyata alma şansını kaçırmayın. Çünkü düzenli kullanımda gerçekten fark yaratıyor. Göz atmak için tıklayın.

Fiyatı: 64 TL

Kerastase - Densifique

Kerastase - Densifique

Saça mükemmel bir esneklik kazandıran bu şampuan ise hem saçınıza hacim veriyor hem de kısa süre içinde saçınızı uzatmanız için size destek sağlıyor. Tam da bu tarz bir şampuan arayışındaysanız sizi böyle alalım.

Fiyatı: 114 TL

Radical Sarmaşık Özlü Şampuan

Radical Sarmaşık Özlü Şampuan

Hızlı uzatma ve nemlendirme şampuanı olarak bilinen bu şampuan hem tüm saç tiplerine uygun hem de oldukça ekonomik. Buradan inceleyebilirsiniz.

Fiyat: 29,99 TL

Urban Care - Biotin & Caffeine

Urban Care - Biotin & Caffeine

Biotin ve kafein içeren bu şampuan hem saçlarınızı hem de saç derinizi saç uzatma güçlendiricileriyle başbaşa bırakıyor ve saçlarınızın hızlı uzamasına yardım ediyor. Aynı zamanda saç dökülmesini engelleyen bir sampuan arayışındaysanız yine bu seri sizi mutlu edebilir. Buradan inceleyebilirsiniz.


Fiyatı: 38 TL

Liquid Keratin

Liquid Keratin

Bu ise hair botox adı altında satılan bir set. İçindeki sıvı keratin sayesinde saçlarınızı kısa süre içinde hem oldukça dolgun ve hacimli hem de hızlı uzayan bir forma kavuşturmayı hedefliyor. Bu seti incelemek isteyenleri böyle alalım.

Fiyatı: 139 TL

Clemency Tuzsuz Şampuan

Clemency Tuzsuz Şampuan

Atkuyruğu bitkisi özü içeren formülüyle Clemency şampuanın da saç uzatma iddiası oldukça yüksek.

Fiyatı: 20 TL

Bioblas

Bioblas

Saç dökülmesini önlemesiyle meşhur bu şampuanı aynı zamanda saçlarınızı uzatmak için de kullanabilirsiniz.

Keratin içerikli olan çeşidine buradan bakabilirsiniz.

Fiyatı: 29,90

Isana Coffein

Isana Coffein

Kafeinin saç derisini uyardığı ve saç uzatmayı hızlandırdığı bir gerçek. Isana ise güçlü Alman teknolojisini arkasına alıp hızlı saç uzatan bu formülüyle raflarda sizi bekliyor. Aynı zamanda burada da :)

Fiyatı: 35 TL

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde spor için çabuk sonuç alabileceğiniz 9 etkili spor aletini inceledik