Sadakatsiz dizisine dengeleri altüst edecek sürpriz bir isim dahil oldu!

Yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran ve her bölümde izleyici şaşırtan Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'e yeni bir oyuncu dahil oldu. Asya’nın üniversiteden beri görmediği bir arkadaşını canlandıracak olan bu sürpriz oyuncunun kadroya dahil olması tüm dengeleri altüst edecek. İşte Sadakatsiz'e katılan sürpriz isim...

20 Şubat 2021, Cumartesi 13:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
SADAKATSİZ DİZİSİNE SÜRPRİZ OYUNCU

SADAKATSİZ DİZİSİNE SÜRPRİZ OYUNCU

Kanal D’nin yapımını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği, Çarşamba ekranına damga vuran dizisi Sadakatsiz’in oyuncu kadrosuna yeni biri isim katıldı.

GÖNÜL BÜYÜK YIKIM YAŞIYOR

GÖNÜL BÜYÜK YIKIM YAŞIYOR

Dizinin yeni bölümleri için nefesler tutuldu. Çünkü taşlar yerinden oynayacak!  BBC Studios’un "Doctor Foster" isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan Sadakatsiz'in 19. bölüm fragmanında, Gönül Haluk'un büyük sırrını öğreniyor.

SAKADATSİZ'E YENİ BİR İSİM DAHİL OLDU

SAKADATSİZ'E YENİ BİR İSİM DAHİL OLDU

Dengelerin değişeceği bu bölümde Sadakatsiz’in oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Tıp Fakültesi’ni yarım bıraktıktan sonra iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran, Asya’nın üniversiteden beri görmediği bir arkadaşıdır. Sinan‘ın Tekirdağ’a gelmesi ise tüm dengeleri altüst edecektir.

CEMAL HÜNAL DİZİYE DAHİL OLDU

CEMAL HÜNAL DİZİYE DAHİL OLDU

Sinan Taşkıran rolünü ise başarılı oyuncu Cemal Hünal canlandıracak.

SADAKATSİZ NE ZAMAN?

SADAKATSİZ NE ZAMAN?

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un uyarladığı Sadakatsiz, yeni bölümleri ile her Çarşamba Kanal D’de...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Senin gibi bir tipi aramıza almak istemeyiz' demişti! Gülben Ergen'den Okan Bayülgen yorumu