Sadakatsiz'de Aras'ın muhteşem dönüşü!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi, yeni bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Aras'ın diziye dahil olmasıyla, birkaç bölümdür dizinin seyri adeta değişti. Son bölümde, Aras ve Asya’nın ayrılığının ardından Aras, Londra’ya dönerken; Derin’in Aras hakkında her şeyi bildiği ortaya çıktı. Sadakatsiz son bölümde Asya yeniden Asrın Hastanesi’ne başhekim oldu, Aras’ın Tekirdağ’a geri gelmesi sahnesi ise dün geceye damga vurdu. Son sahne ise herkeste şok etkisi yarattı. İşte Sadakatsiz son bölümde yaşanan tüm detaylar...

25 Kasım 2021, Perşembe 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başrollerini Cansu Dere, Berkay Ateş, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un paylaştığı; BBC'nin Bafta Ödüllü dizisi 'Doctor Foster'dan ülkemize uyarlanan Sadakatsiz, 24 Kasım Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi.

 izinin son bölümünde; Aras’ın kendisine evli olduğunu söylemesine dayanamayan Asya bayıldı.

Onu hastaneye götüren Aras, Derya’yla dertleşti ve Asya’ya olan aşkını anlattı.

Bu yaşananın ardından Volkan’la da karşı karşıya gelen Aras, Asya'yı rahatsız etmeye devam eden Leyla'yı da yanına alarak Londra’ya dönmeye karar verdi. Tüm bunları hazmetmeye çalışan Asya, Aras’ı bir kez daha yanına çağırdı.

Tekrar konuşan ikiliden Aras, Leyla’nın kendisini aldattığını ve boşanma kararını ilk olarak Leyla’nın bilmesinin uygun olacağını dile getirdi.

Tam da bu yüzden Asya’ya gerçekleri anlatmak için beklediğini açıkladı. Bunu anladığını söyleyen Asya ise her şeyi Volkan ya da Leyla’dan değil; Aras’ın kendisinden duymak istediğini söyledi.

Aras’ın gitme kararıyla rahat bir nefes alan Volkan ise yeni evinde bir yemek organize etmeye karar verdi. Ali ve Asya’yı da yemeğe davet eden Volkan, Zeynep’i de gelip alacağını haber verdi.

 Hemen harekete geçen Derin ise kocasına bir ayna aldı. Aynayı paketlemeden önce kıran Derin, kızını kendi elleriyle götürdü. Aldığı hediyeyi de Volkan’a takdim eden Derin, kırık aynanın uğursuzluk getireceğini ifade etti. Karısının bilinçli olarak aynayı kırdığını anlayan Volkan ise “Ben bir sürü uğursuzluk atlattım Derin’ciğim. Sen hiç dert etme, buna baktıkça seni hatırlayacağım” dedi.

Volkan’ın söylediklerine bozulan Derin ise kendisini arayan ve buluşmak isteyen Leyla ile görüşmek için Selçuk’un restoranına gitti. Ancak Asya, Bahar ve Derya ile pişti oldu. Fırsatı kaçırmayan Leyla, hemen Asya’nın yanına giderek Derin’in Londra’dan eski bir dostu olduğunu belirtti.


Derin’in; Aras’ın kim olduğunu ve evli olduğunu kendisine söylememesine kızan Asya, büyük bir hamle yaptı. Derin’in peşinden tuvalete giden Asya, Volkan’ı arayarak yemeğe geleceğini tüm dostlarını davet etmesini söyledi. Buna dayanamayan Derin ise Asya’ya gerçekleri onun iyiliği için söylemediğini açıkladı.

Aynı gece eve gittiğinde Aras’ın aramasıyla kapıya çıkan Asya, onun kendisine verdiği -içerisinde fotoğrafları olan- defteri aldı. Aras’a çok üzüldüğünü ancak bunları yaşanmamış varsaymanın herkes için iyi olacağını söyledi. Bunu kabullenemeyen Aras, bir kez daha Asya’yı çok sevdiğini dile getirdi.

Ertesi akşam herkes Volkan’ın evinde toplandı. Partide keyifli bir akşam geçirenleri görmeye giden Derin, pencereden onların mutluluğunu izledi. Kızının evi basacağını düşünen Gönül ise onun peşinden gitti ve Derin’i eve götürdü.


Kendince bunun intikamını almak için hastane personeli için organize edilen yemeğe giden Derin, Nevin Hanım’ın önüne dikilerek Asya’nın evli biriyle birlikte olduğunu ve hastasıyla aşk yaşadığını adeta haykırdı.

Derya’nın Kadir’in yalanları nedeniyle başhekimlikten istifa etmesiyle boşalan pozisyonu Asya’ya teklif eden Nevin ise konuyu bir kez daha açtı. Derin’in laflarına sinirlenen Asya ise yeniden başhekim olmayı kabul etti.

Nevin Hanım’ın hastaneye yeni bir yatırımcı bulduğunu açıklamasıyla masadan kalkan Asya, Derin’e “Sen beni itibarsızlaştıramazsın hele mesleğimle hiç. Ancak böyle kendini rezil ettiğinle kalırsın” dedi.

Sadakatsiz kırkıncı bölümün son sahnesinde ise; iki hafta ileriye gidildi. Tekirdağ’a döndüğü ve Asrın Hastanesi’ni satın aldığı haberiyle herkesi şaşırtan Aras, ailesinin çiftlik evine geldi.

Eve giren Aras, salonda kendisini bekleyen Asya ile selamlaştı. İkilinin haftalar sonra bir araya gelmesine sosyal medyadan yorum yağdı.

  • Bu bildiğin ters köşe
  • Aras Ateşoğlu'ndan muhteşem dönüş!
  • Aras ve Asya'nın ilişkilerini gizli yaşayacağını düşünüyorum.
  • Kesin Asya'yla Aras'ın planıydı.
  • Efsane bir sondu. Sen müthiş dizisin.
  • Asya ve Aras acayip havalı oldunuz birlikte!

Bahar Gencer/ milliyet.com.tr

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı! Koç, Başak, Balık ve diğer burç yorumları