Sadakatsiz’de Asya’nın evini gözetleyen Derin fena yakalandı!

BBC'nin Bafta Ödüllü dizisi 'Doctor Foster'dan ülkemize uyarlanan Sadakatsiz ikinci sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. 13 Ekim Çarşamba akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan Sadakatsiz'de; Aras’ın gizemi ve kim olduğu merak edilirken; yürüdüğünü kimseye söylemeyen Derin’in yakalanması sosyal medyaya damga vurdu. İşte 'Sadakatsiz' 34’üncü bölümde yaşananlar…

14 Ekim 2021, Perşembe 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sadakatsiz son bölümde; Melih ve Bahar’ın katıldığı aile yemeği, Gönül’ün tavırları nedeniyle ikilinin arasını bozarken; hayatında yeni biri olan Selçuk, Nil’in gönlünü almaya çalışsa da başarılı olamadı.


ARAS ASLINDA KİM?

ARAS ASLINDA KİM?

Hastanede Aras’la ilgilenen Asya, polislerin gelişiyle şoke oldu. Aras’ın arabasının şase numarasının başka birine ait olduğunu öğrenen Asya, hastasının kötü biri olduğu hissine kapılmasına engel olmak için ona yardım edeceğini söyledi.


BAHAR HAMİLE

BAHAR HAMİLE

Bahar'ın hastaneye kontrole gitmesiyle hamile olduğu ortaya çıktı. O anda Asya'ya polislerin söylediklerini aklından çıkaramadığını söyleyen Aras, kaza yaptıkları yere giderlerse belki bir şeyler hatırlayabileceğini söyledi. Asya da bunu halledebilmek için doktoruyla konuşacağını dile getirdi.


Melih’i arayıp önemli bir şey konuşacağını açıklayan Bahar, akşam güzel bir yemek hazırlayacağını da ekledi. Tam o arada evi geri almak istememesine rağmen satış yaptığı kişiyle görüşmeye giden Volkan ise hayatının şokunu yaşadı.


VOLKAN'A GÖNÜL GÜÇLÜ DARBESİ

VOLKAN'A GÖNÜL GÜÇLÜ DARBESİ

Volkan’a tüm öfkesini kusan Gönül Güçlü, “Ben senin gittiğin yollardaki taşlardan boynuma kolye yaptım. Sizin gibi saman altından su yürüten tipler; samanlığın sahibinin kim olduğunu unutuyor” dedi. Derin’in annesi sözlerine; “Evin parasını bana hemen geri vereceksin ve Derin’e Haluk’la çalışmaktan çok mutlu olduğunu söyleyeceksin” şeklinde devam etti.


SELÇUK'UN MEKANINDA PİŞTİ

SELÇUK'UN MEKANINDA PİŞTİ

Volkan, yaşadığı şoktan sonra Derin’in istediği gibi onu Selçuk’un restoranına yemeğe götürdü. Aynı akşam Derya, Asya ve Ali de aynı mekana yemeğe gitti.


GÜÇLÜ ÇİFTİNİN BÜYÜK KAVGASI

GÜÇLÜ ÇİFTİNİN BÜYÜK KAVGASI

Haluk’un muhasebecisinden Gönül’ün ortak hesaplarından 5 milyon TL çektiğini öğrenmesi ortalığı karıştırdı. Bu parayla Derin’in evini aldığını söyleyen Gönül, Haluk’un “Benim paramla benim evimi mi aldın?” sözlerine çok kızdı. Soluğu da Melih’in evinde aldı. Bu sırada kocasına hamile olduğunu söyleyen Bahar, görümcesinin gelişiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

ASYA İLE ARAS KAZA YERİNDE

ASYA İLE ARAS KAZA YERİNDE

Aras’a verdiği sözü tutan Asya, onu kazanın olduğu yere götürdüğünde; Aras cep telefonunu camdan attığını hatırladı. Ancak ikili telefonu bulamadı. Aynı anlarda Aras’ın peşinde olan ve bu uğurda Derya’ya yaklaşan Kadir ise onları takip etmeyi hiç bırakmadı.


Volkan, Ali’nin gönlünü almak için soluğu Asya’nın evinde aldı. Derin de annesinin dayısında olduğunu öğrenince oraya gitti. Kocasının eski karısının evinde olduğunu görünce deliye dönen Derin ise ne yaptıklarına bakmak için bahçe duvarından izlemek için ayak ucuna yükseldi.

İşte o an yeğenine bakmak için kapının önüne çıkan Melih, onun ayakta olduğunu gördü. Daha büyük şok ise yalanının ortaya çıktığından habersiz olan Derin’in hafızasını kaybeden Aras’ı tanıması oldu. Derin’in dayısına yakalanması Twitter’da gündem oldu.

İşte Derin’e gelen yorumlardan bazıları…

İşte Derin’e gelen yorumlardan bazıları…

"Melih gördü ama boş. Derin yine iki ağlar, biraz bağırır, azıcık yalvarır yapma dayı etme dayı. Ben Volkan'ı çok seviyorum dayı. O olmazsa ben ölürüm dayı, kimseye bir şey deme. Bu yalanı yine Asya bozacak", "Derin dayısına yakalandı", "Yalancının mumu yatsıya kadar yanar", "Melih gibi tüm halk şoka girdi", "Keşke Bahar görseydi", "Sonunda yakalandın Derin Hanım"


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Başak, Kova diğer burç yorumları