Sadakatsiz'de çıldırma sırası Volkan'a geldi! Dizi Postası 7 - 14 Aralık

Kıyasıya rekabetin yaşandığı televizyon dünyasında kendine yer etmiş dizilerin ‘EN’leri ile huzurlarınızdayım. Bu hafta en hareketli ve en heyecanlı sahneleri izlediğimiz Sadakatsiz ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerine bir göz atalım. Televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan; biraz yüreklerimize biraz da ruhumuza dokunan, kimi zaman güldüren kimi zaman da ağlatan ama en önemlisi duygularımıza sihirli bir değnek gibi dokunan dizilerin sosyal medyada en çok konuşulan sahnelerini gururla sunarım… Sloganımız “Dizin kadar konuş” olsun😊 İşte bu haftanın “En”lerinin Twitter’daki yansımaları… Elif Demirtaş Bilir / elif.demirtas@posta.com.tr

13 Aralık 2020, Pazar 20:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Haftalardır yayınlandığı gün izlenme rekorları kıran Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz Twitter'da da fırtınalar estiriyor.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in oynadığı dizide şu sıralar dikkat çeken bir diğer isim Melis Sezen'in hayat verdiği Derin karakterinin annesi rolünde izlediğimiz Gönül. Gönül'ü canlandıran isim ise Gözde Sena Altuner.

Sadakatsiz'in son bölümünde Volkan'ın Asya'dan boşandıktan sonra Amerika'ya gittiği ve orada çok ünlü bir mimar olmayı başardığına şahit olduk. Derin'le evlenen ve kızları da 2 yaşına giren Volkan, Amerika'daki kariyerini bırakarak Tekirdağ'a döndü, neden döndüğünü az çok tahmin ediyoruz zaten. Asya'dan intikam almayı planlayan yüzsüz koca modeli Volkan planlarını uygulamaya başladı. 

Bu haftanın “Yüzsüzleri” belli oldu!

Bu haftanın “Yüzsüzleri” belli oldu!

Diğer yandan Gönül hanım da boş durmuyor, kasıla kasıla kadın meclislerinde havasını atıyor Asya’ya.

Pardon da; bu neyin havası Gönül hanım? Asya'nın olduğu ortamda damadınızla övünmeniz de pek bir yüzsüzlük oldu doğrusu. Kadının kocasından hamile kalan senin kızın, Asya’nın karşısında ezilip büzülüp mahcup olmanız gerekirken… Neyse ben sustum, Twitter kullanıcıları konuşsun:

  • Oğluna da kart göndermezsin yüzsüz.
  • Gönül'ün, kızının güzel bir şey yapmış gibi övünmesini Asya gibi izliyorum.
  • Her sadakatsiz dizisi yayınlandığında Türkiye'nin en çok sövülen kişisi: Volkan
  • 2020 deyince akla gelenler 

-Deprem

-Sel

-Salgın

-Volkan

  • Volkanı Tekirdağlılara emanet ediyorum siz gördüğünüzde ne yapacağınızı biliyorsunuz :)
  • Yüzsüzlüğün bir kitabı olsaydı yazarı bunlar olurdu net!
  • “Soyadım yanlış yazılmış olsa da davetiyem var.” Kapak sesini duymayan sağırdır yine son golü attın Asyaaa.
  • Kızı çok güzel bir şey yapmış gibi yapması beni benden alıyor yapma şunu be!


Volkan ve Derin gövde gösterisinde!

Volkan ve Derin gövde gösterisinde!

Derin ve Volkan geri Tekirdağ'a dönüşlerini duyurmak için evlerinde büyük bir parti verdiler hatta davetiye bile bastırmışlar. Asya, partiye giden oğlu Ali'ye ulaşamayınca, partiye gitmek zorunda kaldı. Volkan'ın sinsi planları takır takır işledi anlayacağınız.

"Minicik kaldırım taşı, pırlantaya mı karşı?"

"Minicik kaldırım taşı, pırlantaya mı karşı?"

Oooooo o da ne! Asya'nın karşısına dikilen Volkan'ın yanına koştura koştura giden Derin, "Asya'yı bir bozayım" diye düşünürken kendi bozguna uğramaz mı! Ohhhh içimizin yağları eridi tabii.

"Bu özel bir davet, davetiyesi olmayanlar katılamıyor" diye Derin'e Asya'dan bir gol daha geldi.

"Soyadım yanlış yazılmış olsa da, davetiyem var." diyen Asya karşısında Derin'in surat ifadesi gördüğünüz gibi :)

"Asya, sen nasıl bir Kraliçesin?"

Sadakatsiz The WIT’in listesinde

Sadakatsiz The WIT’in listesinde

BBC’nin BAFTA Ödüllü ‘Doctor Foster’ yapımından uyarlanan yapım, dünyada eğlence içerikli programların sosyal medya etkisini ölçen The WIT’in listesine de girdi.

'Sadakatsiz’, sezona yeni başlayan diziler arasında Instagram’da uluslararası platformda en çok konuşulan ilk üç diziden biri oldu.

Sadakatsiz 10. bölüm fragmanı

Sadakatsiz 10. bölüm fragmanı

Sadakatsiz 10. bölüm fragmanında;

Asya'nın Turgay'la olan yakınlaşması Volkan'ı çıldırtıyor!

Volkan'ın yıllar sonra geri dönmesi ve Asya'da olan değişimleri görmesi Volkan'ı oldukça öfkelendiriyor. Asya ve Volkan'ı yan yana gören Derin bakalım şimdi ne yapacak?


Doğduğun Ev Kaderindir'de Mehdi yoldan çıktı

Doğduğun Ev Kaderindir'de Mehdi yoldan çıktı

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir'de Çelikkol'un hayat verdiği Mehdi karakteri beni en çok kızdıran dizi karakterleri arasındaki yerini aldı bile. Sizi bilmem ama ben bu diziyi izlerken gerçek anlamda sinirlerime hakim olamıyorum. 

Boşandığı halde Zeynep'in peşini bir türlü bırakmayan ve hala "O benim karım, ona sahip çıkacağım" kafasında gezen Mehdi kadar Zeynep'in annesi Sakine de yaptıklarıyla saç baş yolduruyor. 

Bu diziyi izlemek için tek nedenim ise aşkı karşısında kendini ezdirmeyen Zeynep'in güçlü duruşu. Her ne kadar ilk başlarda Zeynep'in Mehdi'ye geri döneceğinden korkmuş olsam da Mehdi, artık Zeynep için eski eş olmaktan çıktı, bir tehdit durumuna geldi. 

Sakine'nin aklı başına geliyor

Sakine'nin aklı başına geliyor

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanında Mehdi'nin Zeynep'in arabasının camını kırdığı görüntüleri izleyen Sakine'nin tepkisi biraz şaşırttı beni. Umarım Sakine'nin de aklı başına gelir de kızının başını daha fazla yakmaz!

Doğduğun Ev 24. bölüm fragmanını da bırakalım buraya:


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bahadır Ünlü'den yemek beğenmeyen müşteriye tehdit: Senin başına öyle bela getiririm ki...