Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Asya'nın planı işe yaradı

Kanal D’nin fenomen dizisi 'Sadakatsiz', 21. bölümüyle ekranlara geldi. Selçuk, annesi Hicran'ın kanser olduğunu öğrenmesiyle Asya'yla yeniden bir araya geldi. Asya, Derin'i yıkacak o büyük hamleyi Gönül Güçlü'nün karşısına geçerek yaptı. Asya'nın işleyen planı sonrası Gönül Güçlü'nün evinden çıkış sahnesi, sosyal medyada gündem oldu.

11 Mart 2021, Perşembe 08:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerini paylaştığı; 'Sadakatsiz' dizisinin 10 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 21’nci bölümüne Asya'nın Derin'i yıkacak planı ve Gönül Güçlü'nün evinden çıkışı damga vurdu. 'Sadakatsiz' son bölümde Selçuk, annesi Hicran'ın dördüncü derece kanser olduğunu duyduktan sonra Asya'yla yeniden bir araya geldi. Asya'nın Selçuk'a tek tavsiyesi "Annenle vakit geçir" oldu.


Kendisini umulmadık bir krizin ortasında bulan Asya'yı, Selçuk'la yeniden bir araya getiren gelişme, evin önünde onları gören Volkan'da merak uyandırdı.

Ali İl, geçtiğimiz hafta diziye komiser Melih karakteri ile izleyici karşısına çıktı. Bahar'a ilgisi olan Melih, Gönül'ün erkek kardeşi rolünde.


GÖNÜL GÜÇLÜ HAREKETE GEÇTİ

GÖNÜL GÜÇLÜ HAREKETE GEÇTİ

Selçuk'un, Haluk'un oğlu olduğunu ilan etmesi herkeste büyük bir şok etkisi yaratırken, Gönül Güçlü'nün beklenmedik planı gündeme bomba gibi düştü. Gönül, şirket hisselerini çocuklarının üzerine geçirmek için harekete geçti ve Asya ile ilgili gazetede yalan haber yaptırdı.


Sinan ile beraber açılışa katılan Asya'nın yeni ilişki haberi, gazetelere yansıyarak tüm şehre yayıldı. Bunu gören Derin ise oldukça sevinerek Asya'ya imalı konuşmalarda bulundu.


Derin'in konuşmalarına daha fazla tahammülü kalmayan Asya, Volkan'ın evine girerek kendisine yakınlaştığı görüntüleri Derin'e vermeyi düşündü.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Hakkında yaptırdığı asılsız haber için Gönül Güçlü'nün karşısına çıkan Asya'nın son hamlesi, sosyal medyada gündem oldu.

"Evladım için yapamayacağım bir şey yok" diyen Asya, Gönül Güçlü'ye hoşuna gitmeyecek videoyu gönderdi. Kusursuz işleyen planı karşısında gülümseyen Asya'nın, Gönül Güçlü'nün evinden çıktığı sahne olay oldu.

İşte o yorumlardan bazıları...

İşte o yorumlardan bazıları...

"Zeki ve güçlü kadın idolümsün."

"Yürü be Asya kim tutar seni."

"Heykeli dikilecek kadınsın."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karahan Çantay'ın kardeşi Ceyhan Betül Çantay: Abim kimsesiz değil!