Şadan Kalkavan pes etti!

Başkanlık yarışında aday olan Şadan Kalkavan, "Aziz Yıldırım, görevi bırakmadığı sürece alternatifi yok gibi bir şey…" dedi

28 Kasım 2009, Cumartesi 12:49
A A

Fenerbahçe'nin eski yönetim kurulu ve başkan adayı Şadan Kalkavan, Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda birbirinden çarpıcı açıklamalar yapan Kalkavan, "Fenerbahçe Kasımpaşa maçıyla çıkışa geçecek sezon sonunda ipi göğüsleyecek. Camiaya Kazım'ı silebilir. Gitmek isteyen futbolcu gitmeli… Guiza İngiltere'de başarılı olur. Bence oraya gidecek. Aziz Yıldırım'ın 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü abartılı… Şampiyonluk gelmezse kendisine sorarlar; ama yönetimin geleceği etkilenmez. Aziz Yıldırım, bırakmadığı sürece alternatifi yok" dedi.

FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLACAK

Beşiktaş, Fenerbahçe'den daha azimli olduğu için derbiyi kazandı. Ancak Fenerbahçe, Kasımpaşa maçıyla birlikte çıkış yakalayacaktır. Böyle gitmeyecek. Ben Fenerbahçe'nin bu sezon şampiyon olacağına inanıyorum.

FENERBAHÇE CAMİASI KAZIM'I SİLEBİLİR

Sahadaki sorun şu: futbolcular birbirini çekemiyor. Emre'nin maç sırasında agresif hareket etmesi, Kazım'ın şımarık hareketleri sorun olarak gözüküyor.

Fenerbahçe camiası çok büyüktür. İnsanı vezir de eder, rezil de… Kazım'ın bu kadar şımarık hareketlerine taraftarımız prim vermez. Kazım güçlü ve iyi bir futbolcu ama, böyle davranmaya devam ederse camiaya onu silebilir.

GUİZA İNGİLTERE'DE BAŞARILI OLUR

Bir futbolcu takımdan gitmek istiyorsa o gider, onu takımda tutmanın bir anlamı yok. Eğer Carlos, Brezilya'ya gitmeyi kafasına koymuşsa, ona yapacak bir şey yok, gider.

Guiza, Fenerbahçe'de başarılı olamadı; ama İngiltere'de stiline uygun bir futbol oynanıyor, oraya giderse başarılı olur; Anelka gibi… Bana göre Guiza İngiltere'ye gidebilir.

AZİZ YILDIRIM GÖREVİ BIRAKMADIĞI SÜRECE ALTERNATİFİ YOK

Aziz Yıldırım'ın peşpeşe 3 yıl şampiyon olacağız sözü biraz abartılı. Bu konuda daha temkinli konuşması gerekiyordu. Olamadığı zaman ona sorarlar.

Şampiyon olunamazsa, yönetimin geleceği fazla etkilenmez. Aziz Yıldırım, görevi bırakmadığı sürece alternatifi yok gibi bir şey…

BEŞİKTAŞ'IN GALİBİYETİNDEN GURUR DUYDUM

Beşiktaş'ı, Manchester United galibiyeti nedeniyle kutluyorum. Bir Türk olarak gurur duyuyorum.

CAVCAV'IN ELİNDE DELİL YOKSA, KENDİSİNDEN HESAP SORARLAR

İlhan Cavcav, Bursaspor'dan ya da Antalyaspor'dan şike teklifi aldığını elinde kâti delillere dayandırıyorsa kendisine teşekkür ederim. Ama elinde delil yoksa bu açıklamayı yaptığı için kendisinden hesap sorarlar.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.