'Sadettin Bey'e gönülden bağlıyım'

Hülya Avşar, Sadettin Saran'a gönülden bağlı olduğunu söyledi

30 Ekim 2009, Cuma 05:00
A A
'Sadettin Bey'e gönülden bağlıyım'

DAHA ÖNCE KONUŞMAMIŞTI

Hülya Avşar’ın, Habertürk’teki ‘Hülya Avşar Soruyor’ programına önceki gece Yeşim Salkım konuk oldu. Hülya Avşar ile Yeşim Salkım çocuk ve aile hakkında konuşurken konu bir anda Avşar’ın 2 ay önce ayrıldığı Sadettin Saran’a geldi. Yeşim Salkım, Hülya Avşar’a “Sadettin Saran ile niye ayrıldınız? Birbirinize ne kadar yakışıyordunuz?” diye sordu. Hülya Avşar soru karşısında şaşırdı! Çünkü bu konu hakkında hiç konuşmamıştı.

YEŞİM DE ETKİLENDİ

Hülya Avşar “Ayrıldık, ama gönülden hâlâ Sadettin Bey’e bağlıyım. Eminim, o da öyledir. Ayrılık kelimesini böylesine güzel bir şeye yakıştıramıyorum” dedi. Hülya Avşar’ın sözleri karşısında çok duygulanan Yeşim Salkım programdan sonra kendine gelemediğini itiraf etti. Yeşim Salkım “Onları ben de ayrı düşünemiyorum. Evleneceklerini ve kocaman bir aile kuracaklarını düşünüyordum. Çünkü her ikisi de pırlanta gibi insanlar” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.