Sadi Tekelioğlu: Abdülkadir, Yusuf'un yarısı kadar çalışmıyor

Trabzonspor altyapısının önemli isimlerinden Sadi Tekelioğlu, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür başta olmak üzere birçok genç oyuncuyu kulübe kazandıran kişi olarak biliniyor. Tekelioğlu, çok şeyler beklenen Abdülkadir Ömür'ü eleştirdi.

24 Kasım 2020, Salı 15:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün Trabzonspor'daki yetiştiricilerinden olan Sadi Tekelioğlu, Karadeniz Gazetesi'ne özel bir röportaj verdi.

Tekelioğlu, "Abdülkadir'in Yusuf'tan daha iyi olduğunu ben söylemiştim. Abdülkadir bence futbola odaklanmalı sadece ve sadece sahaya çıkıp top oynamalı, idman yapmalı. Yine söylüyorum çok önemli bir oyuncu ama futbolu sahada olduğunu çalışmanın sahada olacağını bilmesi gerek. Ben inanıyorum ki Yusuf'un yarısı kadar idman yapmıyor. 

İki sene önce daha küçükken daha çelimsizken çok daha fazla koşuyor, çok daha fazla iş beceriyordu geliştikçe hem gücünü kaybediyor hem de becerisini kaybediyor. Çok dikkat etmek lazım. Bunda antrenörlerin de çok büyük payı var. Abdülkadir'in şu an ki hali ile onu yeterli görüp kabul ederlerse çok büyük sıkıntı yaşarlar" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manchester City'nin sahibinden Messi'ye 10 yıllık teklif