Şafak Sezer müjdeyi verdi: Kolpaçino 4 geliyor

Önceki akşam Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülenen komedyen Şafak Sezer, senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı 'Kolpaçino' serisi ile ilgili müjde verdi.

05 Haziran 2020, Cuma 14:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Etiler'de bulunan restoran çıkışı şaka yapmak için yüzünü gizleyen Şafak Sezer, yaptığı esprilerle herkesi güldürdü. 49 yaşındaki komedyen, Milliyet'ten Emrah Akçaay'ın haberine göre, "Şafak Bey, 'Kolpaçino 4' çekilecek mi?" sorularına cevap verdi.


Şafak Sezer, "Yaklaşık iki aydır konuşuyoruz. Senaryoyu yazmaya başlayacağız. Başka oyuncular da olacak. Güzel bir şey çıkaracağız" yanıtını verdi.


Geçen günlerde Serdar Ortaç'ın Instagram yayınına konuk olan Sezer, başrolünde yer aldığı ve 627 bin gişe yapan 'Kutsal Damacana' filmi ile ilgili herkesi şaşırtan bir açıklamaya imza atmıştı.


Şafak Sezer şöyle demişti:

İlk başrolüm, çok güzel bir film, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı bir şey; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile 'Kutsal Damacana'da oynadıklarını söylemediler. Büşra Pekin ve Ersin Korkut'la hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla!

Onlara hayatları boyunca en güzel hediye verildi. İnsan, 'Kutsal Damacana'da oynadım' diye CV'sine ekler. 'Acaba bir haksızlık mı yaptım?' diye düşünüyorsun. Aksine çok da iyilik yaptım. Ersin tanınıyordu, ama Büşra bu filmle şöhret oldu.

Büşra Pekin de bu eleştirilere şöyle yanıt vermişti:

Akşamında telefonda konuştuk. Uzun süredir aramıyor, sormuyoruz diye sitem etmiş, sorun yok. Benim de, Ersin’in de hiçbir zaman öyle bir tavrımız olmamıştır. Bunu en iyi halkımız bilir. 'Kutsal Damacana' ilk filmimizdi. Severek oynamıştık. Ne zaman konusu açılsa güzel bahsettiğimiz bir işti ama hiç konusu açılmadan da başarılarımızdan, işlerimizden bahsetmiyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Akman’ın olaylı gecesi güvenlik kameralarına yansıdı