Safiye Soyman: Bülent Ersoy beni çok üzdü

Bülent Ersoy’un Safiye Soyman’la televizyon programı yapacağı iddiasına verdiği yanıt, Soyman’ı ağlattı

20 Şubat 2017, Pazartesi 05:00
A A
Safiye Soyman ile Faik Öztürk, Adana Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle buluştu. Safiye Soyman “Bülent Ersoy sizin için ‘Ben lokomotifim, vagonlarla lokomotifin yan yana gelmesi abesle iştigal olur’ dedi. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna cevap verdi: “Bu sözleri duyduğumda 54. yaş günümdü. Bülent beni doğum günümde çok üzdü, ağlattı.” 

Faik Öztürk ve Safiye Soyman kendilerini izlemeye gelenleri coşturdu.Faik Öztürk 54 yaşına giren hayat arkadaşı Safiye Soyman'a eliyle pasta yedirdi.
 


"BAŞLI BAŞINA LOKOMOTİFİM"


Bülent Ersoy, Safiye Soyman ile birlikte televizyonda bir gezi programı sunacağı haberlerini yalanlamıştı Haberlerde kendisi ve Soyman için “ikili” yazıldığını söyleyen Ersoy, “Özellikle ‘ikili’ olma konusuna gelince, bu çok daha abesle iştigal! Zira; ben başlı başıma bir lokomotifim, vagonlar sadece benim arkamdan gelirler ve ancak kadrolarımı oluşturabilirler!” demişti.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.