Sağlıklı kıvrımlarını bakın hangi meyveye borçluymuş

23 yaşındaki Instagram modeli Demi Rose Meksika'daki tatiline devam ederken hayranlarıyla bikinili pozlarını ve beslenme sırlarını paylaşıyor..

12 Ocak 2019, Cumartesi 09:18
A A

İngiliz model Demi Rose bitmek bilmeyen Meksika tatilinden fotoğraflar paylaşmaya ve herkesi kıskandırmaya devam ediyor.

Instagram'da "Keşke yeniden tatil zamanı gelse" yazarak paylaştığı fotoğrafından sonra Meksika'ya giden 23 yaşındaki model tatilden sürekli bikinili pozlar paylaşırken beslenme sırrını da açıkladı.

Kalpli bir pembe bikini giyen güzel model kucağında tuttuğu kasenin içinde açai meyvesi olduğunu kalpli emojiler kullanarak paylaştı.

Süper meyve olarak adlandırılan, Güney Amerika kökenli açai üzümü yüksek oranda antioksidan içeriyor, aynı zamanda kilo vermede de etkili.

Elinde meyve suyuyla da poz veren Demi Rose'un kıvrımlı ancak sağlıklı vücudunun sırrının da meyve ağırlıklı, sağlıklı bir beslenme olduğu anlaşılıyor.

Instagram'da 8 milyondan fazla takipçisi olan Demi Rose modellik yapmanın yanı sıra ürün tanıtımları yapıyor, partilere katılıyor ve deyim yerindeyse adım attıkça para kazanıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kışın en sevilen içeceği aynı zamanda çok da şifalı