Şahan Gökbakar'dan duygusal paylaşım

Şahan Gökbakar'dan duygusal paylaşım

Şahan Gökbakar 6 yaşındaki şehit çocuğu Eymen'e sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu

11 Aralık 2015, Cuma 13:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Diyarbakır Sur’da patlayıcıları imha ederken PKK’lıların keskin nişancı tüfeği Kanas ile ateş açtığı sonucu şehit düşen bomba imha uzmanı Haydar Çetin (32) dün son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı.

 

 

6 yaşındaki Eymen'in cenaze töreninde döktüğü gözyaşları herkesi üzüntüye boğdu.

Oyuncu Şahan Gökbakar da küçük Eymen için sosyal medya hesabından bir mektup paylaştı.


'SENİN O GÖZYAŞLARIN KALBİMİN İÇİNE ATTI MİNİK ADAM'

6 yaşındaki Eymen'in babasının Türk bayrağına sarılı tabutu önünde gözyaşı dökerken fotoğrafını paylaşan Gökbakar, altına şu notu düştü:

Senin o göz yaşların kalbimin içine aktı minik adam. Üzüldüm... Çok hem de... Göğsümün üstüne koca bir kaya oturdu sanki. Anneciğine sorduğun o masum sorular ve o güçlü ananın kendi acısını bir kenara koyup senin acını almaya çalışmasını gördüm... Bir an kendi çocukluğumu hatırladım. Ben de senin yaşlarındaydım babamı kaybettiğimde, benzer sorular dilimde. Benimkini trafik terörü aldı başımdan seninkini kalleş, hain terör... İkisi de cennette şimdi merak etme minik adam. Annen hep yanında olacak merak etme. Baban da hep yaninda olacak... Sen göremesen de o seni hep görecek ve seninle gurur duyacak merak etme... Uzun ve güzel bir hayatın olsun minik adam. Güzellikler dolu olsun geleceğin. Acın asla yok olmasa da sabrını verecek Allah merak etme. Kuçükken yaşanan acılar olgunlaştırırmış insanı.. O yüzden sen artık 7 yaşında bir çocuk değil 7 yaşında koca bir adamsın... Allah yardımcın olsun minik adam! Tüm Polis ve Askerlerimizin Allah yardımcısı olsun! Şehitlerimize rahmet diliyorum!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MSB acı haberi duyurdu: 1 askerimiz şehit oldu