Sahara Ray Meksika'yı ısıttı!

Dünyada ünlü sörfçü Tony Ray'in kızı olan model ve tasarımcı Sahara Ray, Meksika'nın Tulum kentinde arkadaşları ile birlikte tatilin tadını çıkarıyor

04 Mart 2019, Pazartesi 11:43 Son Güncelleme:
A A
posta.com.tr

posta.com.tr

2016 yılında, dünyaca ünlü Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber ile adı aşk söylentilerine karışınca şöhrete kavuşmuştu Sahara Ray... Babası ünlü bir sörfçü olan Sahara, bu şöhreti iyi değerlendirdi.

Plaj koleksiyonu tasarımcısı olan ve imza attığı bikini ile mayoları kendisi tanıtan Sahara Ray, ünlendikten sonra işine dört elle sarıldı. 

25 yaşındaki model ve tasarımcı, şu sıralar Meksika'nun Tulum kentinde. Sahara, Tulum'da hem çalışıyor hem de tatil yapıyor. 

Sarışın güzel, kendi tasarladığı beyaz üçgen bikinisiyle kumlara uzanarak fotoğraflarını çeken arkadaşı için bol bol poz verdi. Avustralyalı model, sıcakladığında ise soluğu denizde aldı. 

Instagram'daki 1.2 milyon takipçisiyle paylaşmak üzere fotoğraflarını çektiren Sahara Ray, dalgaların azizliğine de uğradı. Küçük bikinisine sahip çıkmakta zorlanan güzel, çareyi denizden çıkmakta buldu. 


2016 yılında Justin Bieber ile Hawaii'de görüntülenen Sahara'nın adı, daha sonra Gigi Hadid'in eski sevgilisi olan şarkıcı Cody Simpson ve çapkın model Jordan Barrett ile de anılmıştı. 

Sörfçü Tony Ray'in kızı olan Sahara, 2017 yılında reality şov yıldızı ve magazin figürü Kim Kardashian'ın, tasarladığı bir bikiniyi giymesiyle gündeme gelmişti. Kardashian'ın küçük desteğiyle, genç tasarımcının işleri açılmıştı. 


Internet aleminde bir hayli ünlü olan Sahara, yine de spot ışıkları altında olmaktan kaçınıyor. Güzel model, kırmızı halıda, açılışlarda ve partilerde boy göstermeyi sevmiyor. Her ne kadar ilgi gören bir isim de olsa, röportaj vermekten bile kaçınıyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İspanya'da 'Gloria Fırtınası' sonrası kırmızı alarm verildi