Sahibiyle birlikte gittiği okulun yıllığında yer aldı

Servis köpeği olarak gittiği okulda herkesin sevgilisi olan labrador Lucy okulun yıllığında öğrencilerle birlikte yer aldı ve ortaya çok tatlı görüntüler çıktı...

04 Haziran 2018, Pazartesi 11:10
A A

Labrador cinsi köpekler zekaları, kolay eğitilebilir olmaları ve iyi huyluluklarıyla uzun yıllardır servis köpeği olarak kullanılıyorlar. Özellikle de bedensel engelli kişilerin ve çocukların rehabilitasyonunda görev alan bu harika köpekler sahiplerinin hem en iyi dostu hem de en iyi yardımcısı oluyorlar.

Sarı bir labrador olan Linda d bu köpeklerden biri. Sahibi Rachel okula tekerlekli sandalyeyle gidip gelirken ona yardımcı olan Linda tüm okulun sevgilisi olmuş.

Okulda Rachel'i bekleyen Linda dersler de bile ona eşlik edince tüm öğrenci arkadaşlarının ve öğretmenlerin gözdesi olmuş.

Bu yıl 5. sınıfı bitiren ve ilk okuldan mezun olan Rachel'ın okulu Linda'yı o kadar çok sevmiş ve benimsemiş ki kendilerinden biri olarak gördükleri sevimli ve çalışkan köpek Linda'ya okul yıllığında yer vermeye karar vermişler. Tıpkı sınıf arkadaşları gibi giyinip poz veren Linda da böylece tatlı bir anı olarak yıllık sayfalarındaki yerini almış.

Okul müdüründen bir plaket de alan Linda sahneye Rachel'in annesiyle birlikte çıkmış. Son derece mutlu ve gururlu görünen Linda uzun yıllar boyunca Rachel'a eşlik ve yardım etmeye devam edecek. Belki üniversiteden de birlikte mezun olurlar, kim bilir...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.