Sahte estetikçiden işkence açıklaması: Yüzüme ve sırtıma bakabilirsiniz

Adana’da dudak dolgusu yaptığı hemşire Merve Keleş’in de aralarında bulunduğu 3 kişiyi hastanelik ettiği iddiasıyla yargılanan ve cezaevinden firar ettikten sonra yakalanan Soner Gülnaz, açık cezaevinde işkence gördüğü iddiası üzerine Adli Tıp Kurumu’nda muayeneden geçirildi

18 Ağustos 2017, Cuma 16:38
A A
Sahte estetikçiden işkence açıklaması: Yüzüme ve sırtıma bakabilirsiniz
Soner Gülnaz sahte estetikçilikten yakalandıktan sonra hırsızlık suçundan hükümlü olduğu da ortaya çıkmıştı. Estetik ile ilgili olarak tahliye edilen ancak hırsızlık suçundan kalan cezasını çekmek üzere açık cezaevine kapatılan Soner Gülnaz buradan firar ettikten 10 gün sonra yakalandı. Açık cezaevinde 2 infaz koruma memurundan işkence gördüğünü, bu yüzden kaçtığını söyleyince de soruşturma açıldı.

ADLİ TIP’A GETİRİLDİ

Soner Gülnaz, bugün öğlen saatlerinde jandarma eşliğinde Adli Tıp Kurumu Adana Grup Başkanlığı’na getirilerek doktor kontrolünden geçirildi. Gülnaz, gazetecilere "İşkence onaylandı. Yüzüme ve sırtıma bakabilirsiniz. Raporları içeriden temin edebilirsiniz. Ben 'Bu adalete ben güveniyorum' dedim. Sayın savcım ve devletim ilgilendi. İşkence yapan kişiler hakkında dava açıldı. Lütfen benim dediklerimi düzgün yazın" dedi.

Eser PAZARBAŞI/ADANA, (DHA)

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 17 Ağustos depreminin 18. yılı