Sahte milyarder Anna Sorokin'in hayatı dizi oluyor

Milyarder gibi davranarak zenginleri dolandırmaktan hapse giren Anna Sorokin, hapisten çıkınca istediği lüks hayatı yaşayabilecek. Anna'nı film gibi hayatı dizi oluyor. Kendisini Jennifer Lawrence'ın oynamasını istese de, Anna'yı oyuncu Shonda Rhimes canlandıracak.

31 Ocak 2021, Pazar 10:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dijital yayın platformu 320 bin dolara haklarını satın aldı

Dijital yayın platformu 320 bin dolara haklarını satın aldı

Tüm dünya Anna Sorokin’in (29) adını özendiği sosyetik hayatı yaşamak için milyarder taklidi yapmasıyla duymuştu. Ancak Anna’nın oynadığı tehlikeli oyun hapiste bitmişti. Şimdi Anna’nın hayatı dizi oluyor.

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu Netflix, Anna’nın hayatının haklarını 320 bin dolara satın aldı. Dizide Anna’yı Shonda Rhimes canlandıracak. Anna, bu kazancının bir bölümünü dolandırdığı kişilere ve bankalara ödedi. Daha önce hayatı kitap da olan Anna, New York’ta istediği hayatı yaşayabilecek parayı hapisteyken kazandı.

Tahliye edilecek

Tahliye edilecek

2019’da 4 yıl hapis cezası alsa da bu ay tahliye edilecek. Anna’nın geliri vereceği röportajlar ve katılacağı etkinlikler ile katlanacak.

Rusya’da doğan Anna’nın hayatı ABD’ye staj yapmaya gidince değişmişti. New York’ta kendisini Alman bir petrol milyarderinin tek çocuğu ‘Anna Delvey’ olarak tanıtmıştı. Miras davası nedeniyle hesaplarının blokeli olduğunu söyleyip masraflarını arkadaşlarına ödetiyordu. Bankadan vakıf kurma bahanesiyle 22 milyon dolarlık kredi çekmeye çalışınca yakayı ele vermişti.

Sosyal medyadaki hayatlara özenmişti

Sosyal medyadaki hayatlara özenmişti

‘Sosyete avcısı’ lakabı takılan Anna Sorokin, sosyal medyada paylaşılan ihtişamlı hayatlara özendiğini söylemişti.

Anna Sorokin, kendisini Jennifer Lawrence’ın oynamasını istemişti. Ancak Shonda Rhimes oynuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Botticelli'nin tablosu rekor fiyata satıldı