Sakatlığının sebebi fazla seks mi?

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Arda Turan'ın sakatlığıyla ilgili şok bir iddiada bulundu

13 Ekim 2010, Çarşamba 08:55
A A

Önceki gün Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına konuk olan ünlü yorumcu Arda Turan'ın sakatlığını çok seks yapmasına bağladı.

HATAMDAN KAYNAKLANDI

Arda'ya Osteitis pubis teşhisi konulmasını değerlendiren Toroğlu, "Ben bu sakatlığı zamanında geçirdim. Ve o dönemde tamamıyla benim hatamdan kaynaklandı. Fazla seks yapmak ve dinlenmemek buna sebep olur" diye konuştu.

MUHABİR DE DOĞRULADI

Bu arada Almanya-Türkiye maçını İstanbul'da rakı içerek Türkler'le birlikte izleyen Alman Bild gazetesinin muhabiri Claudia Weingartner de Erman Toroğlu'nu doğrulayan açıklamalar yaptı.

14 numaralı Arda formasıyla poz veren muhabir Arda'nın sakatlığını çok fazla seks yapmasından kaynaklanabileceğini öne sürdü.

OPERASYONU BAŞARILI GEÇTİ

Bu arada Arda önceki gün Münih'te bıçak altına yattı. Operasyonun çok başarılı geçtiği bildirildi. Yıldız futbolcunun bugün İstanbul'a dönmesi bekleniyor.

Operasyon hakkında bilgi veren Galatasaray'ın doktoru Burak Kunduracıoğlu, "Ameliyatta hem fıtık rahatlatıldı hem de pubis baskısındaki baskı yok edildi" dedi. Arda 1 ay sonra düz koşulara başlayabilecek. Arda'nın yanında kız arkadaşı Sinem Kobal da bulundu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.