Salihli'de Kızılay, hükümlüleri sevindirdi

Salihli'de Kızılay, hükümlüleri sevindirdi

03 Nisan 2019, Çarşamba 12:25
A A
Salihli'de Kızılay, hükümlüleri sevindirdi

TÜRKİYE Kızılay Derneği Salihli Şubesi, Salihli T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki hükümlülere toplam 650 kıyafet yardımında bulundu.

Ahmet Cüneyt Musal başkanlığındaki Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi, hükümlüler için yardım çalışması yaptı. Salihli T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan hükümlülere, 650 adet kıyafet yardımında bulunuldu. Şehit Ahmetalp Taşdemir Çok Amaçlı Konferans Salonu'nda yardım için tören düzenlendi. Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Salihli T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Erkan Keskin ve kurum yetkilileri, Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi Başkanı Ahmet Cüneyt Musal ve Kızılay Derneği gönüllüleri törene katıldı.

Törende konuşan Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, "Türkiye Kızılayı, iyilik merkezinin öncüsü. Sadece Türkiye'de değil nerede yardıma muhtaç varsa onun yanında. Bu kurumumuz yardımlaşmanın en güzel örneğini sergiliyor. Bu nedenle Türk halkının kalbinde de taht kurmuş durumda. Salihli'de de bir çok önemli faaliyette bulunmuşlardı. Salihli Şubesi ile de kurumumuzla ortaklaşa bir kan bağışı kampanyası düzenleyeceğiz" dedi.

Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi Başkanı Ahmet Cüneyt Musal ise "Kızılay olarak her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bugünde Salihli T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda ihtiyaç sahibi hükümlüler için kıyafet yardımında bulunuyoruz. Toplam 650 adet kıyafeti içeren yardımımız içerisinde pantolon, kazak, yağmurluk, gömlek gibi kıyafetler bulunuyor" dedi.

Emre SAÇLI / SALİHLİ (Manisa), (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...