Salma Hayek’in genç görünme sırrı

Yıllar geçse de Latin oyuncu Salma Hayek neredeyse hiç değişmedi! Peki 51 yaşına basan ve daha geçtiğimiz gün bikinili fotoğraf paylaşan oyuncunun bu denli genç görünmesinin sırrı ne?  

31 Aralık 2017, Pazar 11:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hollywood’un birçok ünlü ismi yıllara nasıl meydan okuyacağını çok uzun süre önce çözmüşçesine, seneler geçiyor ama onlar asla değişmiyor. 

Salma Hayek de tam olarak bu ünlülerden. 51 yaşında olan Latin Amerikalı oyuncu geçtiğimiz gün paylaştığı bikinili pozuyla olay oldu! 

Bir çocuk annesi olan Salma Hayek yeni yıl tatilinden, mor bikinisiyle fotoğraf koyup altına da “Okyanusa tapıyorum notuyla paylaştı. 

Çoğu hayranının “Asıl ben sana tapıyorum diyerek yorum yaptığı fotoğrafı görenler Salma Hayek’in yıllara rağmen nasıl bu kadar genç göründüğünü sorgulamaya başladı! 

Salma Hayek, bir süre önce verdiği bir röportajda yaşından çok daha genç ve formda görünmesinin sırrını kemik suyu çorbası içmesine bağlamıştı. 

Hayek "Bir miktar inek kemiğini alıp saatlerce pişiriyorsunuz. Sonrada içine bir çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip günde bir fincan içiyorsunuz" diyerek formda kalma sırrını bu sözlerle açıklamıştı. 

SEKS SAHNELERİ HAKKINDA KONUŞMUŞTU!

SEKS SAHNELERİ HAKKINDA KONUŞMUŞTU!

51 yaşındaki ünlü oyuncu Salma Hayek cesur sahneleri hakkında samimi itiraflarda bulunmuştu! 

Meksika asıllı 51 yaşındaki ünlü oyuncu Salma Hayek kariyeri boyunca çok sayıda filmde soyunsa da sanırız 1995 yapımı Desperado filmindeki seks sahnesi oyunculuk kariyerinin en ateşli anlarından birisiydi.

Filmde Salma Hayek'in, El Mariachi karakterine hayat veren ve başrolü paylaştığı Antonio Banderas ile olan seks sahnesi o dönemlerde oldukça konulmuştu. Salma Hayek, Antonio Banderas ile çektiği seks sahnesinin 1 saat olarak planlandığını fakat çekimlerin 8 saat sürdüğünü açıklamıştı.

Güzel oyuncu yıllar sonra bu sahne için teşhirci olmadığı, böylesine cesur bir sahnenin kendisi için de ilk tecrübe olduğu ve bu yüzden zorlandığı yorumunda bulundu.

SALMA HAYEK'TEN WEINSTEIN İTİRAFI

SALMA HAYEK'TEN WEINSTEIN İTİRAFI

ABD'de tacize uğrayan kadınlar arasına en son Salma Hayek de katılmıştı. 

Ünlü yapımcı Harvey Weinstein'in tacizine uğradığını söyleyen Salma Hayek, "Beni öldürmekle tehdit etti, o bir canavar" dedi

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hangi öğünde kaç kalori tüketmeli?