Salma Hayek'in güzellik rutini ve felsefesi

Dinleyin gençler! Dünya tanrıçası Salma Hayek güzellikten bahsediyor! Tabii ki, yaşın güzellikle alakasız olduğunu biliyoruz ve bu yüzden artık “yaşlanma karşıtı” terimini kullanmıyoruz. Aynı zamanda, her yaşta eski güzellik kurallarına meydan okuyan kadınları daha fazla takdir ediyoruz. Örneğin Salma Hayek...

30 Nisan 2020, Perşembe 13:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Felsefe # 1: Aşırı temizleme!

Felsefe # 1: Aşırı temizleme!

Uzun sabah güzellik rutinlerini unutun. Hayek için bir numaralı kural, sadece geceleri cildi temizlemek. “Sabahları cildimi asla temizlemem. Büyükannem bana geceleri cildin gün boyu kaybettiğim her şeyi yenilediğini öğretti. Ayrıca geceleri çok iyi temizliyorum, sabah uyandığımda neden kirlenmiş olsun ki?" diyor.

Felsefe # 2: Ne kadar az ürün, o kadar iyi cilt

Felsefe # 2: Ne kadar az ürün, o kadar iyi cilt

Hayek’in güzellik felsefesine göre, daha fazla ürün kullanmamıza yönelik baskı, kozmetik sektörünün pazarlamasının bir sonucu. Hayek'in güzellik felsefesine göre ne kadar az ürün kullanırsanız o kadar iyi. Sabahları, nemlendiri uygulamadan önce yüzünü suyla yakıyor, çünkü ona göre bu, "Çok nazik bir şekilde cildi uyandırıyor”. “Geceleri makyajımı hindistancevizi yağıyla çıkarıyorum. Sonra kalanları çıkarmak için gül suyu kullanıyorum” diyor. 

Felsefe # 3: Rahatlayın

Felsefe # 3: Rahatlayın

Hayek'in asla yapmayacağı bir şey var mı? Var! Aşırı peeling... “Çok fazla peeling yapmak kısa vadede iyi görünmenizi sağlayabilir ama uzun vadede düşünmüyorum. Yüzü pul pul dökülmüş birçok kadın var. Ben bakım amaçlı serum ve yağ kullanıyorum.” 

Felsefe # 4: Dudak rengi çok önemli

Felsefe # 4: Dudak rengi çok önemli

Cilt bakımına rahat yaklaştığı göz önüne alındığında, Hayek'in cool bir makyaj rutine sahip olması şaşırtıcı değil. Sıradan bir günde, genellikle sadece ruj sürüyor. Özel günlerde ise yine önceliği dudakları...

Felsefe # 5: Saçınız doğal olsun

Felsefe # 5: Saçınız doğal olsun

Hayek’in saçlarının her zaman çok sağlıklı ve gür görünmesinin nedeni, muhtemelen ona nadiren bir şey yapması. “Çalışmadığım zamanlarda saçlarım kıvırcık ve dağınık” diyor. Kabarmayı engellemek için bazen besleyici yağ kullanıyormuş.

Felsefe # 6: Yaşınızı sevin

Felsefe # 6: Yaşınızı sevin

Hayek saçlarını boyamıyor. “Bu benim doğal rengim, doğal beyazlarım da var. Saçlarımı boyamamamın nedenlerinden biri, bu işlemin çok uzun sürmesi ve benim sabrımın olmaması. Ayrıca hala gençmişim ve artık hayattan zevk almıyormuş gibi davranmak da istemiyorum."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Penelope Cruz'un güzellik ve fitness sırları