Salma Hayek'in Instagram'ından öğrenebileceğiniz 5 stil dersi

Desperado (1995) ve From Dusk Till Dawn (1996) gibi filmlerle ün kazanan Meksikalı-Amerikalı oyuncu ve yapımcı... Kırmızı halıdaki ilk yıllarında fazla mücevheri olmadığı için elle boyadığı kelebek dövmeleriyle “Elbiseyi daha ilginç hale getirmek benim tasarımımdı. Kıyafet bulmakta zorlandığım için çok fazla karıştırdım ve eşleştirdim" şeklinde açıklama yapmıştı ancak bu zorluklar onu kendine özgü tarzı olan bir moda ikonu olmaktan alı koyamadı... İşte Salma Hayek ve stili...

04 Ağustos 2021, Çarşamba 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
TEK RENK KURTARICI OLABİLİR

TEK RENK KURTARICI OLABİLİR

Şüphe duyduğunuzda, güvendiğiniz tek renk üzerinden gitmek harika sonuçlar yaratabilir.

Hayek, renk ne kadar baskın olursa olsun, tepeden tırnağa aynı rengi giymenin bunaltıcı olması gerekmediğini kanıtlıyor. 

Seçtiğiniz rengin göz alıcı olmasına izin verirken aksesuarları ve makyajı minimumda tutun. 

RETRO BASKILAR HER DAİM MODA

RETRO BASKILAR HER DAİM MODA

Bahar çiçekleri çığır açıcı olmayabilir ama sizi kesinlikle neşelendirebilir. Oyuncu onun katı renk tonlarını sevebilir, ancak baskılara da bir o kadar düşkün - retro, geometrik, soyut ya da sadece güzel çiçekler olsun !  

Fiyonklu bluz her zaman güçlü bir giyim unsuru olmuştur. Dolabınızda en az bir tane bulunması gereken fiyonklu bluzler sizi oldukça asil ve rahat gösterecektir.

Yakın zamanda Maldivler'e uçacaksanız, ilham almak için Hayek'in mayo gardırobuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. Tamam tamam, Maldivleri bu sıralar pek tercih etmediğinizi biliyoruz.

Ünlü oyuncu her nereye gidersek gidelim deniz kenarlarında klasikten uzaklaşmamayı bize gösterirken şıklık dersi vermeyi ihmal etmiyor.

Ancak güzel oyuncu, aynı zamanda, boş valizinizdeki hemen hemen her şeye uyacak baskılı pelerinler ve tığ işi örtüler ile mücevher tonları için güçlü bir durum ortaya koyuyor. 


DIŞ GİYİMİN GÜCÜNÜ HAFİFE ALMAYIN

DIŞ GİYİMİN GÜCÜNÜ HAFİFE ALMAYIN

Aksesuarlar gerçekten bir kıyafeti yapar veya bozar. Salma Hayek, günlük ve gece kıyafetleriniz için harika detaylar sunuyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 4 adımda beyaz pantolon stili