Samandıra'daki görüşmede Erol Bulut'un iletişim problemi masaya yatırıldı

A Spor ve Fotomaç'ın Fenerbahçe muhabiri Ahmet Selim Kul, Fenerbahçe'nin Samandıra'daki toplantısına dair notlarını paylaştı. En dikkat çeken detay ise oyuncuların Erol Bulut hakkındaki iletişim sıkıntısı şikayetiydi.

25 Şubat 2021, Perşembe 11:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

A Spor'a bağlanan Ahmet Selim Kul'un aktardıkları şöyle:

Futbolcular tarafından dile getirilen bir iletişim sorunu var. Futbolcularla Erol Bulut arasında bir mesafe olduğunu söyleyebiliriz. Fenerbahçe'de sonuçlardan bağımsız olan birliktelik henüz oluşamadı.

Göztepe maçından sonra bazı futbolcularla görüşmeler yapıldı. Bu görüşmelerde Erol Bulut ile ilgili iletişim sorunları konuşuldu.

Erol Bulut'un kendi kafasındaki sorunları da var: Bazı futbolcuların verdiği katkının düşük olması, takımda yabancılarla yerliler arasında sorun var diyemeyiz fakat tam anlamıyla bir kaynaşma olduğunu söyleyemeyiz.


Erol Bulut ile oyuncular arasındaki iletişim sorunu kötü sonuçlardan sonra daha da gün yüzüne çıktı. Sezon başından beri her şey karşılıklı oturulup konuşuldu.

Bu dönemde de böyle olacak. Erol Bulut ile Trabzonspor maçına çıkılacak. Toplantının gidişatına göre başka bir sonucun çıkması da öngörülebilir. Edindiğimiz bilgiler Erol Hoca'nın Trabzonspor maçına çıkacağı yönünde.

Fenerbahçe'de takım liderliği konusunda bir numaralı cevap Ozan Tufan... Oyuncular arasında sürekli oyun içinde arkadaşlarına seslenen oyuncu Ozan Tufan. Gustavo da bu konuda başarılı. Mesut Özil geldikten sonra herkes Mesut'u bu role yakıştırdı.

Sportif direktör Emre Belözoğlu ve teknik direktör Erol Bulut ile de görüşen, kendileriyle görüştüğünü oyunculara anlatan Koç, onların da şampiyonluğa inancının tam olduğunu ancak bunun takımın sahada top yekün sergileyeceği radikal değişikliklere, takım oyununa bağlı olduğunu dile getirdi.

Fenerbahçe'de son antrenmanda suratlar asıktı. Oyuncuların da Erol Bulut'un da morali çok iyi değildi. Trabzonspor maçında farklı hamleler olacağını bekliyoruz. Özellikle hücum bölgesinde değişiklikler olabilir.

Sabah

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Turgut Doman Arnavut oyuncuları karıştırıp yanlış kişiyi oyundan atmış