Sanat dünyasının ünlü isimleri aşı oldu: Gülşen'in kıyafeti olay oldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programına müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin dahil edildiğini açıkladı. Bunun üzerine birçok isim aşı oldu. Ünlüler aşı olduğu anları paylaştı.

11 Haziran 2021, Cuma 11:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
GÜLŞEN

GÜLŞEN

Devlet aşı gruplandırmasıyla müzisyen kimliğimin bana sunduğu imkânlar çerçevesinde bugün aşımı oldum. Darısı tüm çalışma arkadaşlarımızın, tüm halkımızın ve aslında bütün dünyanın başına. Umarım ışık görünmüştür ve bu zor günler artık bitmek üzeredir.

KIYAFETİ OLAY OLDU

KIYAFETİ OLAY OLDU

Aşı olduğu anları sosyal medyadan paylaşan Gülşen'i kıyafeti olay oldu. Gülşen'e gelen yorumlardan bazıları şöyle:

  • Canım Gülşen, yapacağın bir albüm koronayı bile unutturur bize, çok özledik.
  • Aşı olmaya gelinlikle gitmiş.
  • Aşko neden gelinlikle gittin? Heyecanlandı sanırım.

MERVE ÖZBEY

MERVE ÖZBEY

Şükür aşı olabildim. Bunca zamandır canla başla çalışan sağlık personelimize ve Fahrettin Koca’ya çok teşekkürler. Sistem çok iyi ilerliyor, dilerim bekleyen herkes bir an önce aşıya kavuşur.


BEHZAT UYGUR

BEHZAT UYGUR

Behzat Uygur, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın tweet’i üzerine “Tiyatrocular yok. Acaba Abdülkadir albümünden müzisyen olarak değerlendirilir miyiz?” diye sordu. Bakan Koca, 58 yaşındaki ünlü oyuncuya esprili bir yanıt verdi: “Behzat Bey, sizin sıranız gelmişti zaten yaş grubunuz sebebiyle. Ama merak etmeyin, tiyatrocularımız zaten ilan ettiğimiz kapsama dahil.” Uygur da Bakan Koca’ya teşekkür etti: “Cevabınız için teşekkür ederim. Bu vesile ile tiyatroculara da aşı sırasının geldiğini öğrenmiş olduk. Darısı yakın zamanda oyunlarımızın uygun saatlerde oynanmasına. Malum sanat yan etkisi olmayan ilaçtır.”


BENGÜ

BENGÜ

4 aylık hamile olan Bengü de aşı vuruldu: “Gebelerin aşılanması çok önemli. 3’üncü ay bittikten sonra aşı yaptırabilirsiniz.”


YALIN

YALIN

Müzisyenlerin aşılanabilmesi için emek veren herkese teşekkür ederim. En kısa zamansa herkesin aşıya ulaşabilmesi umuduyla...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise karakola koştu