SANKO’nun 7 şirketi Türkiye’nin en büyükleri arasında

SANKO Holding’in 7 şirketi, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen Türkiye’nin En Büyük 1000 Şirketi arasında yer aldı

24 Temmuz 2017, Pazartesi 11:10
A A
İSO tarafından kamu ve özel sektördeki sanayi işletmelerine yönelik olarak 2016 yılı üretimden net satışlar baz alınarak düzenlenen araştırmada, SANKO Holding şirketlerinden SANKO Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 55’inci, Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. 206’ıncı, Süper Film Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. 253’üncü ve SANKO Enerji 445’inci sıradan Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasına girdi.

Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Şirketi araştırmasında ise Başak Traktör Tarım Ziraat ve İş Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. 189’uncu, Bartın Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. 227’inci ve SANKO Rüzgar Enerjisi Sanayi ve Ticaret A.Ş. 379’uncu sırada bulunuyor.

Böylece SANKO Holding’in 7 şirketi Türkiye’nin en büyük bin şirketi arasına girme başarısını gösterdi. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.